حزب موتلفه اسلامی درگذشت حجت‌الاسلام «شیخ حمید توران» بنیانگذار گروه زینبیه ترکیه را تسلیت گفت

2017-02-12 ۰ نظر

معاونت بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی با صدور پیامی درگذشت حجت‌الاسلام حاج ­شیخ حمید­ توران بنیانگذار گروه زینبیه ترکیه را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و الذین ءامنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله و الذین ءاووا و نصروا اولئک هم المومنون حقاً لهم مغفره ورزق کریم

سوره انفال آیه ۷۴

در ایام شهادت جان­سوز حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیها، خبر رحلت روحانی وارسته و پارسای پرهیزگار مرحوم حضرت حجت­ الاسلام و المسلمین آقای حاج ­شیخ حمید­ توران «رضوان الله تعالی علیه» موجب تأثر و تألم گردید.
این روحانی وارسته  و مجاهد از بنیان­گذاران گروه زینبیه ترکیه، از نخستین تشکل­ها و سازمان­های شیعیان ترکیه بودند و همواره در زمره علاقه­ مندان به انقلاب ­اسلامی ایران محسوب می­ شدند تا آن­جایی که در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دلیل حمایت و پشتیبانی از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران، از سوی دولت­ لائیک وقت این کشور به چندین سال زندان محکوم شد.

حزب مؤتلفه ­اسلامی درگذشت این عنصر خدوم را به عموم شیعیان و به ویژه سازمان­ها و تشکل­های سیاسی و مجامع دینی ترکیه تسلیت عرض نموده و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان ایشان از خداوند متعال خواستار است.

خداوند روح آن مجاهد والا مقام را با ارواح طیبه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم­ السلام و شهدا محشور گرداند و ایشان را مشمول رحمت واسعه­ الهی کند.

معاونت بین ­الملل

حزب مؤتلفه ­اسلامی

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<