یک فعال سیاسی: میرسلیم حرف های زیادی برای گفتن دارد

2017-05-09 ۰ نظر

یک فعال سیاسی: میرسلیم حرف های زیادی برای گفتن دارد

بجنورد- ایرنا- رئیس حزب موتلفه اسلامی در خراسان شمالی با بیان این که سید مصطفی آقا میرسلیم حرف های زیادی برای گفتن دارد گفت: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حزب مشخص آمده است و اگر این رویه را دیگر نامزدها هم داشته باشند توسعه کشور شتاب خواهد گرفت.

به گزارش ایرنا، علی احمدنیا روز دوشنبه در نشست خبری با بیان این که کاندیداها باید از طریق جریان ها، احزاب بزرگ و ریشه دار وارد عرصه انتخابات شوند افزود: عملکرد ناموفق دولت ها در پایان کار به پای نظام نوشته نشود بلکه به پای حزب نوشته شود.
وی با اشاره به این که میرسلیم با شعار راستی و درستی آمده است افزود: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری کاندیدای حزب موتلفه اسلامی با بیش از ۵۰ سال سابقه است.
رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی افزود: ورود کاندیداها به عرصه انتخابات ریاست جمهوری از طریق احزاب نشانگر نماد مردم سالاری دینی است.
احمدنیا با بیان این که میر سلیم چکیده ای از جریان بیش از ۵۰ سال سابقه کار تشکیلاتی است افزود: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تنها نیامده بلکه این حزب پشتوانه آن است.
وی اظهار کرد: حزب موتلفه همیشه مصلحت نظام را به مصلحت فرد ترجیح داده و در هر جا که نیاز بوده این مهم را انجام داده است، چراکه این حزب خود را تابع خرد جمعی می داند.
رئیس ستاد انتخاباتی میر سلیم در خراسان شمالی با بیان این که این حزب معتقد به ریخت و پاش برای تبلیغات نیست افزود: تبلیغات برای میرسلیم تنها در دفاتر حزب موتلفه انجام می شود.
وی با بیان این که هیچ مکانی برای ستاد وی اجاره نکرده ایم گفت: مردم فهیم و با تجربه هستند و کاندیدای مورد نظر خود را با توجه به شناختی که در مناظره ها و سایر برنامه های تلویزیونی بدست می آورند، انتخاب خواهند کرد.
احمدنیا در بخش دیگری از سخنانش به تحقیقی در خصوص شناسایی نیروهای بومی که علاقه مند به مدیریت و افراد با تجربه و استعداد در این زمینه هستند اشاره کرد و افزود: بانک اطلاعاتی از این افراد در این استان تهیه شده و به مرکز نیز ارسال شده است.
وی گفت: هم اکنون سند اداره کشور در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، قومیتی و مذهبی نیز در این حزب آماده شده است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<