گزارش سفر دکتر اسدالله بادامچیان رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به استان آذربایجان شرقی

2018-12-31 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی جناب آقای دکتر اسدالله بادامچیان طی سفری به شهر قهرمان پرور تبریز به مناسبت گرامیداشت ۹ دی و روز ملی بصیرت در مورخه ۹ دی ماه سال ۹۷، در جلسه قرآنی مدیران در اتاق اصناف استان آذربایجان شرقی، حضور به عمل رساند و بر لزوم تناسب تعداد کسبه های هر صنف در هر شهر با میزان جمعیت آن شهر خبر داد و با اشاره به فرمایشات امام راحل افزود امروزه فعالیت اتحادیه های کلیه صنف ها باید ایمانی و مردمی شود و کلیه فعالیت ها با برنامه ریزی پیش برود و اهدافی بلند مدت را دربرگیرد چرا که پیشرفت امور تدریجی میباشد.

همچنین جناب آقای بادامچیان با فرزند شهید ایت الله قاضی طباطبایی دیدار کرد و به رشادت ها و از جان گذشتگی های آن شهید اشاره کرد و فعالیت های این چنین افراد را مایه  تحقق آرمان های انقلاب دانست

اسدالله بادامچیان همچنین در مراسم گرامیداشت ۹ دی ماه در مسجد بادکوبه ای تبریز طی سخنرانی های خود با اشاره به جریان فتنه ۹ دی افزود این جریان یک رویداد زودگذر نیست، بلکه یک جریان مستمر است. همچنین بادامچیان به جبهه میان حق و باطل اشاره کرد و فرمود این دو جریان همواره در حال جنگ بایکدیگر میباشند در این جبهه حق در راه حق میجنگد و باطل در راه باطل ما اگر در جبهه حق باشیم باید بدانیم جبهه باطل با هر روش علیه ما بر خواهد ایستاد. ایشان در ادامه اقدامات اخیر آمریکا را نشانه ضعف پیشرونده و بی کفایتی این کشور دانست.

جناب اقای بادامچیان در ادامه در دفتر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی حضور یافته و در جلسه ی شورای معاونین، روسای حوزه های حزب موتلفه، اعضاء حزب موتلفه و تشکل های جبهه پیروان خط امام و رهبری شرکت نمود و در رابطه با اهداف و چشم انداز آینده ی حزب و راه های رسیدن به آن اهداف، مطالبی را به حاضرین مطرح نمودند. از اهم توصیه ایشان گامهای اساسی در جهت تشکیل دولت حزبی، مجلس حزبی و آموزش های عمومی و تخصصی به اعضاء حزب موتلفه اسلامی بود که از دفاتر حزب در سراسر کشور انتظار مبنی بر انتخاب افراد شایسته و شایسته سالاری را یکی از اصول مهم حزب بیان کردند و توصیه نمودند از هم اکنون دفاتر حزب در انتخاب چنین افرادی در اولویت اول  حزبی یا غیر حزبی اصلح تلاش نمایند. همچنین دکتر بادامچیان در رابطه با فتنه مجدادا تاکید نمودند که این فتنه یک رویداد زودگذر نیست بلکه جریانی مستمر است که مطالب و سخنان ایشان مورد استقبال حاضرین دبیر استان و اعضاء این حزب قرار گرفت و در آخر به سوالات مطروحه از سوی حاضرین پاسخ های لازم ارائه گردید و جلسه با بدرقه ی گرم و صمیمانه ی حاضرین به اتمام رسید.

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<