گزارش جشن میلاد کوثر بانوان خواهران استان تهران

2019-02-25 ۰ نظر

کمک های نقدی مردمی جمع آوری شده توسط واحد خواهران حزب موتلفه اسلامی استان تهران  برای ملت مظلوم یمن تحویل ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت اسلامی در سپاه قدس شد.

چک کمک های اهدایی مردمی در جشن میلاد کوثر که با همت خواهران حزب موتلفه اسلامی استان تهران برگزار شده بود توسط دبیر کل محترم حزب موتلفه اسلامی دکتر بادامچیان تحویل سردار امام قلی معاونت پشتیبانی جبهه مقاومت در سپاه قدس گردید.

سردار امام قلی ضمن تقدیر و تشکر از حزب موتلفه اسلامی برای اهتمام به پشتیبانی جبهه مقاومت گفت : حزب موتلفه اسلامی کمک های شایانی برای حمایت از رزمندگان مدافع حرم و ملتهای مظلوم سوریه و یمن به ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت سپاه قدس اهدا نموده است. وی با تشریح شرایط خانواده شهدای مدافع حرم و همچنین وضعیت خانواده های شهدای سوری از اقداماتی که سپاه پاسداران و ملت ایران در حمایت از خط مقاومت در منطقه داشته اند نکاتی را بیان فرمودند.

دکتر بادامچیان دبیر کل محترم حزب موتلفه اسلامی نیز کمک به جبهه مقاومت و ملتهای مظلوم منطقه در مقابل مستکبران را وظیفه الهی و انقلابی همه آحاد جامعه برشمردند و خاطر نشان کردند کمک به جبهه حق همچون دروان جنگ تحمیلی برکات بسیار زیادی در پی دارد و مشارکت عمومی مردم در این عرصه میتواند بسیار راهگشا باشد.

در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین مهدوی ارفع نیز طی سخنانی با تایید و تاکید بر لزوم حمایت از جبهه مقاومت نکاتی از بیانات امیر المومنین در این زمینه را بیان داشتند.حجه الاسلام اذعان داشتند، حضرت علی ع میفرمایند باید دشمنان را دورتر از مرزهای کیان اسلامی زمینگیر کرد تا خطر آنها وارد بلاد اسلامی نشود.

در این جشن هدایایی به خانواده شهید مدافع حرم ،شهید حمیدرضا اسداللهی و خانواده شهدای حزب موتلفه اسلامی همچون شهید لاجوردی ،شهید اسلامی،شهید طهماسبی و …اهدا گردید.

گفتنی است به همت خواهران حزب موتلفه اسلامی استان تهران تا کنون مبلغ ۴ میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی به ستاد پشتیبانی حمایت از جبهه مقاومت در سپاه قدس اهدا گردیده است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<