پیام تبریک دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی بمناسبت فرارسیدن نیمه شعبان

2018-05-05 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی آذربایجان  شرقی، رحیم جهانی با صدور پیامی فرارسیدن نیمه شعبان، هفته وزارت اطلاعات و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

متن کامل پیام دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن و الرحیم

در این ایام دمیدن خورشید عالم تاب عدالت و موعود برحق الهی ” مهدی صاحب الزمان” (عج) که ظهورش در دنیای ستم زده ی کنونی ،طلب لحظه لحظه ی منتظران وشیفتگان آن گنجینه آسمانی وامید حق طلبان تاریخ است ،برخود می بالیم که سنگر گمنامی شما بنام مطهر آن وجود نازنین معطر و سینه ی ستبر همه مجاهدان راه عزت وعظمت اسلام در وزارت اطلاعات به مدال سربازی امام زمان (عج) منور است.

نامگذاری روز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) به عنوان روز سربازان گمنام بیانگر نقش کلیدی و راهبردی سربازان گمنام در صیانت از ارزش های اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.

براساس فرمایش مقام معظم رهبری وزارت اطلاعات به همت نیروهای باایمان، متعهد، متخصص، دلسوز و انقلابی خدمات بزرگی برای انقلاب انجام داده است.

خوشبختانه نیروهای امنیتی کشور با تکیه بر سلاح ایمان و پیروی از فرمایشات مقام عظمای ولایت ،امنیت ،آسایش وآرامش را برای کشور به ارمغان می آورند که جا دارد از تلاش های مخلصانه وخستگی ناپذیر این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم.

با تبریک صمیمانه میلاد فرخنده مصلح بشریت به تمامی مسلمانان، خصوصا مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی و سربازان گمنامش برای تعجیل در ظهورمهدی موعود دست به دعا برمی داریم و منتظر ظهورش می مانیم..

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<