نشست رئیس ستاد انتخابات مهندس میر سلیم در استان خراسان شمالی با اصحاب رسانه

2017-05-09 ۰ نظر

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی

تصمیم نهایی “میرسلیم” جدا از جریان نیروهای انقلابی نیست

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی گفت: میرسیلم با برنامه جلو آمده است و تجربه کافی برای اداره کشور را دارد با این‌ وجود تصمیم او برای ماندن در انتخابات بستگی به جریان نیروهای انقلابی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، علی احمدنیا پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: میرسلیم گزینه اصل حزب موتلفه اسلامی است و کارنامه درخشان او سبب شده است تا مردم به او اعتماد کنند.

وی تصریح کرد: درخشش میرسلیم در مناظره دوم سبب شده است تا اقبال عمومی مردم به سمت این کاندیدای ریاست‌ جمهور افزایش یابد اما با این‌ وجود به‌طور یقین خواهیم گفت تصمیم او همسو با نیروهای انقلابی و اهداف موتلفه اسلامی خارج از چارچوب اصولگرایی نیست.

احمدنیا با اشاره به اینکه حزب موتلفه همواره اصل را بر وحدت قرار داده و در بسیاری از امور بانی وحدت بوده است تصریح کرد: اگر شرایط به‌گونه‌ای پیش رود که حضور میرسلیم می‌تواند کمک بزرگی برای نیروهای انقلابی و نظام باشد قطعاً ما نیز همچون اکنون پای‌کار می‌ایستیم.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی گفت: موتلفه همواره همراه با روحانیت بوده و تصمیم‌گیری برای کاندیداتوری میرسلیم نیز با مشورت بزرگانی همچون آیت‌الله یزدی و آیت‌الله موحدی کرمانی انجام‌ شده است.و تصمیمات اتی نیز با نظر روحانیت انقلابی و حزب موتلفه اسلامی می باشد. و آقای احمد نیا تاکید نمودند نامزد حزب جناب آقای میرسلیم تا زمانی که حزب موتلفه اسلامی تصمیمی نگرفته است درادامه روند انتخابات خواهد ماند.

احمدنیا با اشاره به سابقه طولانی خدمات میرسلیم در کشور گفت: او همواره پیش از انقلاب، در جریان انقلاب و در انقلاب اسلامی برای استواری نظام اسلامی تلاش کرده است و اکنون‌که وظیفه حضور در انتخابات ریاست‌ جمهوری بر دوش او گذارده شد همچنان پای‌کار ایستاده است.

وی با اشاره به اینکه در خراسان شمالی افراد زیادی به‌منظور حمایت از این کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری اعلام آمادگی کرده‌اند افزود: اکنون به‌صورت میدانی و ستادی تبلیغات و ارائه برنامه‌های میرسلیم انجام می‌شود.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون صرفاً دفاتر موتلفه اسلامی در شهرستان‌های بجنورد و اسفراین به‌عنوان پایگاه‌های اصلی تبلیغات فعالیت می‌کنند و در سایر شهرستان‌ها نیز دبیران حزب موتلفه شهرستانی در حال فعالیت هستند.

احمدنیا با اشاره به اینکه نباید تقصیر و کم‌کاری یک حزب و گروه را پای نظام نوشت افزود: اینکه احزاب مختلف در کشور اعلام آمادگی کنند و بتوانند امور را در دست بگیرند بسیار خوب است اما باید توجه داشت که نباید کم‌کاری و اهمال احزاب را به‌پای نظام نوشت.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی درباره انتخابات شورای اسلامی بجنورد نیز گفت: احزاب مختلف گردهم آمده و شورایی ۳۰ نفره تشکیل دادند که در نهایت این شورا به  لیستی ۹ نفره رسیده است.

احمدنیا افزود: کاندیداهای این لیست ۹ نفره همگی همسو با جریان انقلابی و اصولگرایی هستند که به زمینه تخصص در زمینه‌های مختلف امور شهری انتخاب شدند.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی گفت: در زمان مقرر که فرصت تبلیغات آغاز می‌شود اسامی این ۹ کاندیدا اعلام و مورد حمایت ما قرار می‌گیرند.در پایان آقای احمد نیا رئیس ستاد انتخابات مهندس میرسلیم در استان خراسان شمالی تاکید نمودند که مهندس میرسلیم با برنامه ریزی دقیق در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ ثبت نام نموده است.و تا تصمیمات نهایی از طرف حزب موتلفه اسلامی روند فعالیت  را ادامه خواهند داد . و در تمامی استانها و شهرستانهای تابعه نیز این فعالیتها ادامه دارد.

روابط عمومی ستاد انتخابات مهندس میر سلیم در استان خراسان شمالینشست خبری ۱ نشست خبری ۵ نشست خبری ۷ نشست خبری ۸ نشست خبری نشست خبری۲ نشست خبری۳ نشست خبری۴

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<