نامه شاخه های جوانان احزاب اصولگرا و اصلاح طلب به رئیس جمهور

2018-07-23 ۰ نظر

نامه شاخه های جوانان احزاب اصولگرا و اصلاح طلب به رئیس جمهور

جناب حجت الاسلام آقای حسن روحانی، رییس محترم جمهور

سلام علیکم؛

هنوز زمان زیادی از بهت و حیرت همگان بابت مخالفت نماینده دولت با کلیات طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان نمی گذرد که حالا بار دیگر این طرح برای تصویب نهایی قرار است به صحن علنی مجلس بیاید.

باورش سخت است چطور دولتی که با وعده حمایت از جوانان سر کار آمد و در پنج سال گذشته بارها شعار جوانگرایی سر داده دقیقا در میدان عمل، با تغییر عقیده مخالف جوانگرایی شده و از استمرار حضور بازنشستگان دفاع می کند. متاسفانه مطلع شدیم طی هفته های اخیر، برخی معاونان وزرای دولت و استانداران، رایزنی های مستمری را شروع کرده اند تا این طرح به سرانجام نرسیده و قصد نموده اند در صورت تصویب با لحاظ تبصره ها و استثناها آنرا تغییر دهند تا در نهایت طرح از محتوا خالی شود.

 

آقای رئیس جمهور

همه شعارها، سخنرانی ها و تعارفات دولتمردان در بابت اهمیت نسل جوان را به یاد داریم اما این هفته زمان آزمون دولت فرا می رسد. اگر اندکی به آن شعارهایی که سر دادید باور دارید شایسته است از نمایندگان دولت در مجلس بخواهید به روند بازی های سیاسی در مخالفت با این طرح خاتمه دهند.

ما روند مذاکرات مجلس شورای اسلامی را با دقت پیگیری خواهیم کرد و منتظر میمانیم تا نماینده محترم دولت، مهر تاییدی بر این خواسته ی به حق ملت شریف ایران بزند.

امیدواریم دولت از این آزمون سربلند بیرون آید و با اهمیت قراردادن بکارگیری نیروهای جوان و شایسته در بدنه دولت و مسئولیت های اجرایی کشور، بتواند همانند آزمون هشت سال جنگ تحمیلی و رشادت های جوانان انقلابی، از بحران های پیش روی با موفقیت عبور نماید.

حزب موتلفه اسلامی

حزب اعتدال و توسعه

حزب ندای ایرانیان

حزب مردم سالاری

حزب اراده ملت ایران

حزب اسلامی کار

حزب اعتماد ملی

حزب همبستگی ایران اسلامی

سازمان عدالت و آزادی

مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی

مجمع فرهنگیان ایران اسلامی

مجمع نیرو های خط امام

جامعه اسلامی مهندسین

حزب متحد اسلامی

حزب اسلامی ورزشکاران

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<