میرسلیم: دولت یازدهم با دل‌خوشی به برجام فرصت بهبود معیشت مردم را از دست داد

2017-02-11 ۰ نظر

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه نباید در انتخابات آینده فضای دو قطبی ایجاد شود، اظهار کرد: موافق ائتلاف نیروهای انقلاب هستیم

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی به نقل از شبستان، سید مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم منطقه پردیسان قم با بیان اینکه صداقت با مردم تنها راه خنثی کردن دسیسه دشمنان خارجی و ایادی آنها در داخل است، گفت: اگر ما صداقت داشته باشیم دست خدا هم پشت ما خواهد بود و نمونه این یاری خدا را ما در ماجرای صحرای طبس شاهد بودیم.

وی مدیریت دانش بنیان و عدالت محور را لازمه پیشرفت کشور دانست و تصریح کرد: این که ما ولایت و مدیریت یک فقیه و عالم را پذیرفته ایم نشانه اهمیت علم و دانش در ایران است و از طرف دیگر مدیریت باید همراه با عدالت باشد زیرا اگر پیشرفت صورت پذیرد و عدالت نباشد شاهد اختلاف طبقاتی و بی ثباتی جامعه می شود.

میرسلیم به اهمیت مبارزه با فساد در دولت اشاره کرد و گفت: دولت نباید در برابر فسادهای اخلاقی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بی توجه باشد و همانطور که رهبر انقلاب بر مبارزه با فساد تأکید دارند نیروهای اجرایی هم باید تمام تلاش خود را در این جهت انجام دهند.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه قوه مجریه سیاستگذار نیست، تصریح کرد: دولت باید سیاست های ابلاغی را اجرا کند نه این که سیاست گذاری کند و بی توجه به سیاست های کلی نظام باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در پاسخ به سوالی با تأکید بر این که نباید در انتخابات آینده فضای دو قطبی ایجاد شود، اظهار داشت: اگر قرار باشد در میان نیروهای انقلابی ائتلافی بر قرار شود ما موافق هستیم؛ ولی باید جلو تند روی ها گرفته شود.

میرسلیم ادامه داد: دولت یازدهم با دل خوش کردن به مذاکرات هسته ای اگر چه توانست در افکار عمومی جهان حقانیت ایران را ثابت کند؛ ولی فرصت های زیادی را برای بهبود وضعیت معیشت و اقتصاد مردم از دست داده است و از این رو کارنامه قابل دفاعی ندارد.

وی خاطر نشان کرد: اگر می خواهید وضعیت کشو ربهبود یابد کسی را انتخاب کنید که حرف رهبر معظم انقلاب را قبول داشته باشد و به آن عمل کند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<