میرسلیم در نشست خبری: حزب موتلفه اسلامی تنها یک نفر ار برای انتخابات معرفی کرده است/ ما با جبهه مردمی ائتلاف داریم

2017-04-12 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی به نقل از تسنیم، سید مصطفی میرسلیم پس از ثبت نام برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در نشستی خبری در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا شما به‌نفع کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کنار می‌روید؟” گفت: بنده کاندیدای حزب مؤتلفه هستم و این حزب تنها یک نفر را معرفی کرده که آن هم من هستم. جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک تشکل سیاسی است که با ما همراه است.

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه “آیا حضور شما با عنوان کاندیدای حزب مؤتلفه از اصولگرایان به‌معنی از بین رفتن جبهه مردمی نیست؟” خاطرنشان کرد: بنده از ابتدا و قبل از موجودیت جبهه مردمی انقلاب اسلامی به‌عنوان نامزد مؤتلفه اعلام کاندیداتوری کردم و این جبهه بعد از اعلام کاندیداتوری من تشکیل شد. فعالیت سیاسی ما هر دو برای انتخابات ادامه خواهد داشت و با دوستان خود در جبهه مردمی مذاکره کردیم و مقرر شد با یکدیگر همکاری داشته باشیم و مخالفتی با هم نداریم.

میرسلیم با ابراز اینکه با جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در نیت و هدف اشتراک داریم”، تأکید کرد: ما در اینکه چه‌کسی بهتر می‌تواند به مردم خدمت کند و مشکلات کشور را بردارد، وحدت داریم و با هم همکاری می‌کنیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه “آیا در نهایت به‌نفع کاندیدای نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی انصراف خواهید داد؟” گفت: بنده نیامدم تا انصراف دهم. حزب مؤتلفه اسلامی بنده را معرفی کرده و می‌مانم.

داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه “پیش‌بینی شما از میزان مشارکت مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده چیست؟” افزود: به‌نظر من مشارکت مردم، مشارکت خوبی خواهد بود و بیش از ۶۰ درصد در انتخابات شرکت می‌کنند.

میرسلیم در پاسخ به سؤالی درباره مهمترین رقیب خود در عرصه انتخابات، گفت: رقیب اصلی ما رئیس‌جمهور فعلی کشور خواهد بود.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه “آیا انصراف ندادن شما به‌معنی شکستن وحدت اصولگرایان نیست؟” تصریح کرد: انصراف ندادن معادل بر هم زدن وحدت نیست، بلکه وحدت در هدف و نیت است. هر کدام از ما بتواند نظر بیشتری را از مردم جلب کند از سوی دیگر با کمک روبه‌رو خواهد شد. ما با جبهه مردمی ائتلاف داریم، البته بنده به برخی از سازوکارهای جبهه مردمی اشکالاتی داشتم، اینکه این تشکل تازه‌کار است و با حضور بزرگان می‌تواند برخی از اشکالات را برطرف کند که این کار صورت نگرفت والّا از نظر وحدت و هدف با هم مشکلی نداریم. ما برای وحدت آمادگی داریم و مشکلی نداریم. سازوکاری که بین جبهه مردمی و مؤتلفه مطرح شد، ائتلاف است و ما از تعامل خوبی با یکدیگر برخوردار هستیم.

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی درباره اینکه اخباری درباره کاندیداتوری آقای بادامچیان از سوی حزب مؤتلفه مطرح شده است، گفت: حزب مؤتلفه تنها یک کاندیدا دارد و آن هم سیدمصطفی میرسلیم است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<