میرسلیم در دیدار آیت‌الله جوادی آملی: امروز باید گروهی که با سیاست‌های کلی زاویه ندارند، اداره کشور را بدست بگیرند

2017-03-04 ۰ نظر

سید مصطفی میرسلیم در دیدار آیت الله جوادی آملی گفت: امروز باید یک گروهی که با سیاست‌های کلی رهبر معظم انقلاب زاویه ندارند، اداره کشور را بدست بگیرند تا ما بتوانیم هرچه سریعتر به آنچه زیبنده نظام اسلامی و ملت ایران است دست پیدا کنیم.

A66Q4791.JPG

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، سید مصطفی میرسلیم بهمراه دبیرکل و جمعی از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با آیت الله جوادی آملی دیدار کردند.

آیت الله جوادی آملی در این دیدار با بیان اینکه نظام ما از آن جهت که یک نظام الهی است، این قدرت را دارد که فرشته تربیت کند، گفت: امروز همه ما بدون تردید در کنار سفره این نظام نشسته ایم و باید قدردان آن باشیم.

وی با اشاره به جریان انقلاب و دفاع مقدس، اظهار کرد: این نظام توانست استقلالش را با خوی فرشتگی به دست بیاورد و آن را حفظ کند، شما این جریان دفاع مقدس را که در اصل ۱۰ سال طول کشید چرا که ۲ سال درگیر جنگ های داخلی بودیم را ببینید، وضع ما اینطور بود، اما به لطف الهی این کشور پیروز شد و استقلال و امنیتش را حفظ کرد و باید بدانیم الان ما فقط به برکت قرآ‌ن و عترت است که امنیت داریم.

این استاد حوزه علمیه عمل به تعهدات را شرف مردم ایران دانست و تاکید کرد: مردم ما در جریان دفاع مقدس و بعد از آن هم ثابت کردند پای تعهدات خود ایستاده اند و این شرف ماست؛ غربی ها حتی بعد از قطعنامه در سال ۶۷ که مردم ما از جبهه ها برگشتند، فرصت را غنیمت شمردند و به وسیله منافقین عملیات مرصاد را شروع کردند، اما ما بعد از پذیرش قطعنامه ۵۹۸، با این همه مصیبتی که از صدام دیده بودیم، در جریان حمله رژیم بعث عراق به کویت، حتی یک گلوله از سمت ما به عراق پرتاب نشد، این ها را باید در سطح بین المللی مطرح کرد، آنها اینگونه رفتار کردند و ما اینگونه رفتار می‌کنیم؛ اینها شرف و تمدن ایران است که قرآن و عترت به ما آموخته است.

آیت الله جوادی آملی سپس در نقد مبنای اندیشه ای غرب، اظهار کرد: الان دو غده در تفکر غرب وجود دارد که یکی انکار معاد و دیگری انکار تجرد روح  است. این دو غده در فضای مجازی هم دارد خودش را نشان می‌دهد؛ آنها می گویند انسان با مرگ می‌پوسد و تمام می شود، که این نوع تفکر محصولی جز جنگ جهانی اول و دوم و جنگهای نیابتی امروزه ندارد، در صورتی که دین آمده به ما می‌گوید انسان با مرگ، ابدی می‌شود و انسان است که مرگ را می‌ میراند و لذا ما که یک فکر ابدی می‌خواهیم، باید بدانیم فکر ابدی را خدای ابدی باید بگوید و خاندان ابدی که همان اهل بیت علیهم السلام باشند.

میرسلیم: امروز باید گروهی که با سیاست‌های کلی زاویه ندارند، اداره کشور را بدست بگیرند

در ادامه این دیدار، سید مصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه برای ما در موتلفه اسلامی این سوال مطرح شد که چه کاری انجام دهیم تا مردم در ایام انتخابات تنها تابع احساسات و تحت تاثیر دوهفته تا یک ماه تبلیغات انتخاباتی نباشند، اظهار کرد: وقتی یک کاندیدای انتخابات تنها با خوش بیان و خوش ظاهر بودن جلب نظر می‌کند و آراء مردم را به خودش اختصاص می‌دهد و سپس سرنوشت ۴یا۸ سال کشور را در اختیار می‌گیرد، ما دچار مشکلات و مسائل مختلفی در کشور می‌شویم که رنج آن را هم بیشتر مردم متحمل می‌شوند.

وی افزود: ما در موتلفه اسلامی بر مبنای نظری که رهبر انقلاب در سفر کرمانشاه مطرح کردند مبنی بر اینکه بهتر است انتخاب‌ها فقط فردی نباشد یعنی اگر یک گروه سیاسی شناخته شده ی باسابقه و با حیثیت کسی را بعنوان نامزد انتخاب کرد مردم تنها به اعتبار شخص پای صندوق نمی‌آیند بلکه می‌گویند یک حزب آبروی خودش را برای معرفی یک کاندیدا گذاشته است.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: ما برای مسائل مختلف کشور مطالعات و بررسی‌های متعددی انجام دادیم و راه حل هایی را بمنظور حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و … چاره جویی کردیم. ما امروز از نظر سیاست های کلی در کشور چیزی کم نداریم و تنها باید آنها را به منصه عمل برسانیم.

میرسلیم تاکید کرد: امروز باید یک گروهی که با سیاست‌های کلی رهبر معظم انقلاب زاویه ندارند، اداره کشور را بدست بگیرند تا ما بتوانیم هرچه سریعتر به آنچه زیبنده نظام اسلامی و ملت ایران است دست پیدا کنیم.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<