میرسلیم: حزب موتلفه اسلامی برای همکاری با دولت بمنظور پیشرفت کشور و برطرف کردن مشکلات تحقق سیاست‌های کلی از جمله اصل ۴۴ آمادگی کامل دارد

2017-06-13 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، بدنبال انتقاد رهبر معظم انقلاب در دیدار عصر دیروز(دوشنبه) با مسئولان کشور از دولت‌هاى گذشته نسبت به روند اجرای سیاستهاى اصل ۴۴ و تأکید معظم له بر جبران عقب‌ماندگی‌ها و با توجه به اعلام رئیس‌جمهور درخصوص ضرورت عبور از دوران انتخابات و دعوت دولت وی برای همکاری با دیگران به منظور پیشرفت ایران و ساختن آینده بهتر؛ مهندس سید مصطفی میرسلیم از آمادگی حزب مؤتلفه اسلامی برای کمک به دولت در این خصوص خبر داد.

وی در پایان جلسه دبیران این حزب گفت: حزب مؤتلفه اسلامی همواره نظریات کارشناسی خود را به دولت‌ها ارائه داده و امروز نیز آماده لبیک گویى به دعوت رئیس‌جمهور است.

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: به نظر حزب یکی از مصادیق مهم کمک به دولت، یاری رساندن به آن برای برطرف کردن مشکلات تحقق سیاست های کلی اصل۴۴ و اجرایی شدن هرچه سریعتر و بهتر آن است.

میرسلیم با بیان اینکه تحقق این تحول اساسی، مستلزم همدلی و همکاری ملی است، گفت: در برنامه حزب مؤتلفه اسلامی به تکلیف هریک از قوا و نهادها در این مسیر دقت شده است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<