مهدی صولی معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی در صدر هیاتی حزبی، برای مشارکت در”اجلاس گفتگوی رهبران احزاب سیاسی جهان”، تهران را به مقصد پکن پایتخت چین ترک کرد

2017-11-29 ۰ نظر

مهدی صولی معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی در صدر هیاتی حزبی، برای مشارکت در”اجلاس گفتگوی رهبران احزاب سیاسی جهان”، تهران را به مقصد پکن پایتخت چین ترک کرد.
بر اساس گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، این سفر بنا به دعوت وزارت ارتباطات بین المللی حزب کمونیست چین صورت گرفته است و قرار است در طول این سفر مهدی صولی علاوه بر حضور در برنامه های اجلاس، دیدارهایی جداگانه با رهبران و مقامات عالیرتبه احزاب و سازمان های سیاسی برجسته ای که از سراسر جهان در این اجلاس شرکت می نمایند، داشته باشد.
لازم بذکر است مشارکت کنندگان در این اجلاس به تبیین دیدگاه خود در موضوع مسئولیت احزاب سیاسی در زمینه همکاری برای ایجاد جامعه ای مشترک از آینده انسان و جهان و گفتگو برای تبادل تجربیات احزاب در خصوص مواجهه با چالش های پیش روی توسعه جامعه بشری خواهند پرداخت.
این اجلاس، پس از برگزاری نوزدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین و انتخاب مجدد شی جین پینگ به ریاست جمهوری این کشور برگزار می شود.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<