مقامات بلندپایه جمهوری اسلامی ایران از کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی حمایت کرده اند/ ما می‌توانیم راهکارهایی را در خصوص رفع افراطی گری در غرب آسیا پیدا کنیم

2018-02-02 ۰ نظر

عضو کمیته دائم احزاب آسیایی گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی از این نشستها استقبال می‌کرد و همچنین صحبت‌هایی با علی لاریجانی رئیس مجلس شد و او نیز حمایت خود را از اینگونه برنامه‌ها اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حسن غفوری فرد “عضو کمیته دائم احزاب آسیایی” صبح امروز (جمعه) در بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی که در سالن اجلاس سران برگزار شد، اظهار داشت: ۴۰ حزب از کشورهای مختلف در این نشست حضور دارند که بیشتر آنها در زمینه های حزبی فعالیت می‌کنند.

وی افزود: بنده به عنوان یک عضو از این مجموعه اعلام می‌کنم نشستی که امروز (سیزدهم بهمن) ماه برگزار شده است پیش از این در کره جنوبی تشکیل شده بود و ما گزارش آن را به سازمان ملل فرستادیم.

عضو کمیته دائمی احزاب آسیایی با اشاره به به اهمیت مسیر راه ابریشم، گفت: ما درخصوص این مساله در این نشست بررسی‌هایی را انجام می‌دهیم و پیگیری می‌کنیم تا به نتیجه خوبی برسیم.

غفوری‌فرد تاکید کرد: بدون شک راه ابریشم می تواند مسیری را برای اهداف ما باز کند چراکه ملتهای آسیایی را از غرب آسیا به شرق آسیا متصل می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مقامات بلندپایه جمهوری اسلامی ایران از این نشست حمایت کرده‌اند، گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی از این نشستها استقبال می‌کرد و همچنین صحبت‌هایی با علی لاریجانی رئیس مجلس شد و او نیز حمایت خود را از اینگونه برنامه‌ها اعلام کرد.

عضو کمیته دائمی احزاب آسیایی با طرح این پرسش که در این نشست چه مسائلی را می توان بررسی کرد به مهمترین موضوع مطرح شده پرداخت و گفت: ما میتوانیم در خصوص موضوع افراطی‌گری در غرب آسیا راهکارهایی پیدا کنیم و امیدواریم در این زمینه شرکت کنندگان و دیپلمات ها نظرات خود را بیان کنند.

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<