مدیریت دانشجویی حزب موتلفه اسلامی: مطالبه دانشجویان انقلابی از دولت، پاسخ کوبنده به بدعهدی آمریکاست

2016-12-06 ۰ نظر

واحد مدیریت دانشجویی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دانشجویان انقلابی از مسئولین بخصوص دولت محترم و به اصطلاح معتدل می‌خواهند بهترین، منطقی‌ترین و کوبنده‌ترین پاسخ را به بدعهدی‌های آمریکایی‌ها بدهند.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی بمناسبت ۱۶ آذر ماه روز دانشجو، واحد مدیریت دانشجویی حزب موتلفه اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«با گرامیداشت روز دانشجو و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دانشجوی روز ۱۶ آذر و همچنین دانشجویان و اساتید شهید هشت سال دفاع مقدس، امید است که جامعه دانشگاهی همواره بر مسیر آرمان‌های انقلابی حرکت کند.

‎دانشجویان انقلابی امروز همان پیروان حقیقی خون شهدا و رهرو راه کمال‌طلبی آرمانخواهی آنها هستند و مسیری دشوارتر از دانشجوی اول انقلاب دارند.

‎مطالبه امروز دانشجوی پیرو خط امام و رهبری، شعار استکبارستیزی از مسئولین درجه اول نظام بخصوص شخص رئیس‌جمهور و دولت محترم است؛ دانشجوی انقلابی می‌خواهد دولتمردان نه فقط در شعار بلکه در عمل نیز استکبارستیزی را دنبال کنند.

‎استکبار جهانی که مصداق عینی آن ایالات متحده آمریکا و دولتمردان و نمایندگان سنا و قانونگذاران مستکبر آن است، بارها و بارها بدعهدی و دشمنی خود را با نظام اسلامی و ملت مظلوم ما طی ۳۷ سال از سپری شدن انقلاب اسلامی به رخ جهانیان کشیده اند و حال تعجب دانشجویان پیرو رهبری این است که چگونه با توجه به رهنمودهای مقام معظم ولایت، دولتمردان ما بی توجه به سابقه بدعهدی و اسفبار سیاسی آمریکایی ها باز هم چشم امیدشان به دستان ظالمانه آنهاست.

دولت یازدهم بجای اینکه در فضای داخلی کشور به شعار امیدی که سر داده است جامه عمل بپوشد و به کمک اقتصاد تولید محور رفته و نیاز کشور را در همه ابعاد بخصوص اقتصاد از طریق تکیه به منابع و ظرفیت‌های داخلی بویژه جوانان نیرومند، متخصص و انقلابی تامین کند، دست نیازمندی به سوی غرب دراز کرده است. امروز نتیجه اعتماد به غرب بخصوص آمریکا روشن شد؛ همانگونه که بارها رهبر معظم انقلاب فرمودند، هیچ جای خوش بینی به مداکرات و توافقات نبوده و نیست.

‎حال در این روز ارزشمند، دانشجویان انقلابی و مطالبه‌گر از مسئولین بخصوص دولت محترم و به اصطلاح معتدل می‌خواهند بهترین، منطقی‌ترین و کوبنده‌ترین پاسخ به بدعهدی‌های آمریکا که نقض هرگونه توافق محدود کننده‌ای برای جمهوری اسلامی ایران است را پیش بگیرد و عطای برجام را به لقای آن ببخشد.

‎ دانشجویان انقلابی در روز دانشجو که روز مبارزه با امپریالیسم و استکبار جهانی است، با استعانت از خون شهدای این راه که همانا مسیر انقلابی و زیر بار ظلم نرفتن حسین بن علی(ع) است دوباره ندای هیهات من‌الذله را سر داده و کوبنده تر از همیشه شعار مرگ بر آمریکا را بر تارک جامعه دانشگاهی کشور بخصوص در مقام عمل نقش می‌بندند.

دانشجویان انقلابی همواره زیر سایه ولایت و با اتکا به دانش، پشتکار و ظرفیت‌های داخلی کشور همچون سالهای گذشته و مستحکم‌تر از آن، در مقابل هرگونه وابستگی خارجی بخصوص جهان مستکبر غرب خواهند ایستاد»

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<