مشاور وزیر ارشاد در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی: نباید از امر به معروف و نهی از منکر بترسیم و فرار کنیم/ از تذکر ناامید نشویم

2019-01-20 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حجت الاسلام «ارباب سلیمانی» مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی با بیان خاطره ای از امام خمینی (ره) گفت: نگاه امام (ره) این بود که رقابت سالم وجود داشته باشد و تأکید داشتند که بیش از آنکه به نجات دیگران فکر کنید، به نجات خودتان بپردازید.

وی اظهار داشت: گاهی انگاره ها و تصورات موجب قضاوت های نادرستی می شود و مانع از کمک به یکدیگر و هم افزایی می گردد.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به وجود اشکالات در حوزه فرهنگی کشور افزود: باید ریل گذاری و جهت گیری ها را اصلاح کنیم. از تذکر ناامید نشویم و از امر به معروف و نهی از منکر نترسیم و فرار نکنیم. گاهی انسان هایی یافت می شوند که تحت تأثیر قرار می گیرند و مسیر انقلاب را پرشور تر ادامه می دهند.

وی همچنین در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی در حال اوج گرفتن است. نباید احساس خستگی کنیم. مشکلات و مسائلی که در جامعه وجود دارد نباید ما را نگران کند. آینده روشن است و این انقلاب به مسیر خود ادامه خواهد داد.

بر اساس این گزارش در این نشست، محمد بومیان رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی به بیان دیدگاه ها و دغدغه های اعضای این شورا درباره مسائل فرهنگی کشور پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<