مسئول رسانه حزب موتلفه اسلامی بوشهر:

2018-06-12 ۰ نظر

مهدی هنردیده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر با اعلام توجه به قدس، توجه به جهان اسلام است، افزود: ملت روزه‌دار ایران به ویژه مردم همیشه در صحنه استان بوشهر با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، روح امام‌(ره) و ارواح شهدا را شاد و به وظیفه خود عمل کردند.

وی افزود: به طور حتم حضور با شکوه ملت ایران در این راهپیمایی، تاکیدی دوباره بر پشتیبانی ملت ایران از مردم مظلوم فلسطین در برابر مخالفت‌ و دشمنی‌ها است.

مسول اخبار و رسانه حزب موتلفه اسلامی دفتر استان بوشهر تصریح کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با هوشمندی امام راحل(ره) به عنوان روز جهانی قدس اعلام شد تا مردم ایران و آزادی‌خواهان سراسر جهان در این روز به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بپا خیزند.

این فعال سیاسی استان بوشهر بیان کرد: طی ۳۹ سال گذشته کشورمان به دستاوردهای بسیاری در حوزه‌های مختلف از جمله قدرت نظامی و دفاعی دست یافته، که بازدارنده است.

هنردیده با اعلام اقتدار موشکی سبب ارتقاء ضریب امنیتی کشور شده است، گفت: صدای موشک‌های امت ایران، اسرائیل را گیج و خواب را از آنان گرفته و همین امر سبب شده این ملت روی پای خود بایستد و دشمن را ناچیز بداند.

انتهای پیام/۳۳۴۷/۲۰

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<