مراسم بزرگداشت مرحوم عسگراولادی با حضور مسئولین و دانش آموزان مدارس پسرانه موتلفه اسلامی برگزار شد

2017-11-07 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، مراسم چهارمین سالگرد «مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی» در محل آرامگاه آن مرحوم واقع در قطعه ۷۲ تن بهشت زهرا(س) به همت موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی و با حضور مسئولین و گروهی از دانش آموزان مدارس پسرانه شهدای مؤتلفه اسلامی برگزار شد.

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۶_۲۰-۳۹-۳۱در این مراسم رضا رفیقدوست مدیرعامل موسسه شهدای موتلفه اسلامی، با تاکید بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و بزرگان فقید انقلاب اسلامی همچون مرحوم عسگراولادی گفت: پاسداشت این بزرگان و حضور با معرفت بر سر مزار آنها سبب می‌شود تا زندگی انسان رنگ خدایی بگیرد.

وی وجه تمایز شهدا و بزرگان را روحیه‌ ازخودگذشتگی و ایثار آنها برشمرد و افزود: روحیه‌ ایثار و دلسوزی بزرگانی همچون زنده یاد عسگراولادی برای آحاد جامعه است که موجب می‌شود تا یاد و خاطره ی ایشان همواره در اذهان مردم باقی بماند.

مدیرعامل موسسه شهدای موتلفه اسلامی تصریح کرد: تواضع و فروتنی صفت بارز مرحوم عسگراولادی بود. ایشان به عنوان پدر معنوی مؤسسه در تلاشگری و هدفمند بودن و همچنین آراستگی به فضائل اخلاقی ممتاز بود و همه ما باید چنین شخصیتی را الگوی خویش قرار دهیم.

بنا بر این گزارش، گروه سرود پایه ششم دبستان و همچنین گروه تواشیح دبیرستان دوره اول پسرانه شهدای مؤتلفه اسلامی در این مراسم به اجرای برنامه پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<