مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی: استکبارستیزی ملت ایران مانع تحقق آرزوهای آمریکا علیه نظام اسلامی است

2017-11-04 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی در نشست جمعی از بانوان فعال سیاسی و اجتماعی با گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اقتدار و استکبارستیزی مردم ایران را همانند سدی محکم، مانع تحقق آرزوی اهریمنی قدرت‌های سلطه‌گر به ویژه آمریکای مستکبر در قبال نظام اسلامی دانست.

مریم گائینی پور با بیان اینکه ۱۳آبان رویدادی ماندگار و تأثیرگذار با مصادیقی از شجاعت، استکبار ستیزی، مقاومت اسلامی و بیداری جهادگونه علیه طاغوتیان و استکبار از سوی ملت بصیر و غیور ایران اسلامی است، اظهار کرد: تردیدی نیست تبیین چرایی قیام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و واقعه عاشورا و علل پیدایش یوم‌الله ۱۳ آبان ماه در تاریخ انقلاب اسلامی ، هوشمندی و بصیرت ملت ایران در قبال راهبردها و سیاست‌های استعماری و استکباری نظام یزیدی معاصر یعنی امپریالیسم آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل را به مثابه یک ضرورت حتمی اجتناب‌ناپذیر می‌نماید.

وی افزود: اکنون با گذشت هر سال از این روز الهی و با افزایش جنایات جهانخواران علیه بشریت، بیش از پیش چهره واقعی استکبار جهانی برای مردم آزاده جهان نمایان گشته و فریاد استکبارستیزی از سرتاسر کره خاکی به گوش می‌رسد. این در حالی است که عده‌ای از شیفتگان غرب در داخل کشور با بزک کردن چهره منفور آمریکا، رفع مشکلات را در ارتباط با غرب جستجو می‌کنند، اما مردم غیور و بصیر ایران به ویژه دانش‌ آموزان و دانشجویان، امسال با پیروی از قیام امام حسین علیه‌السلام و پیروی از آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۱۳آبان رساتر از همیشه پیام استکبارستیزی خود را به گوش جهانیان خواهند رسانید و با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود از خونخواران جهان را فریاد خواهند کشید.

مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی در پایان این نشست ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی و گرامیداشت این روز الهی اذعان داشت: امیدواریم به زودی با بیداری و هوشیاری سایر ملت های مبارز آزادیخواه، شرّ قدرت‌های استکباری به خودشان بازگشته و زمینه ظهور حضرت صاحب‌الزمان (عج) و تشکیل حکومت عدل الهی در سراسر جهان فراهم آید.

بر اساس این گزارش، مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی در دیدار با خانواده شهید فهمیده با بیان این مسئله که ماندگاری فرهنگ شهید فهمیده بی بدیل و بی نظیر است، خاطرنشان کرد: پیام زیبای امام خمینی (ره) و رویدادها و وقایع تاریخی که در سایه این امر صورت پذیرفت، الگوی بسیار ارزشمندی برای نسل امروز و آینده است که همگان بتوانیم از آن بهره گیریم.

گائینی پور ضمن یاد و خاطره شهید محسن حججی گفت: این عزیزان در نسل جوان امروز جامعه ما همچون شهید محمد حسین فهمیده خوش درخشیدند و ما به وجود چنین اسوه های تقوی به خود می بالیم.

وی ضمن تجلیل و قدردانی از مقام این خانواده معزّز اضافه کرد: بروز چنین رویدادهای تاریخی نشات گرفته از تربیتی صحیح و اصالت های خانوادگی است که قطعاً در محیط های سالم و اسلامی خودنمایی می کند.

در پایان مدیر بانوان با اشاره به کلام مقام معظم رهبری که زنده نگهداشتن یاد این شهید والا مقام از اصالت های دفاع مقدس است، افزود: شهید فهمیده از افتخار آفرینان ملی و همیشگی کشور جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید و ان شاءالله همه ما بتوانیم اهداف زیبای این عزیزان را دنبال کنیم.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<