محمد علی امانی: ادبیات به کارگرفته شده در مناظره ها رافع مشکلات کشور نیست

2017-05-14 ۰ نظر

محمدعلی امانی افزود: اقدام حزب موتلفه اسلامی در معرفی نامزد خود در انتخابات ریاست جمهوری گامی رو به جلو در تثبیت مردم سالاری است و دستاورد بزرگی برای مردم و جامعه محسوب می شود که امیدواریم از آن به نحو شایسته ای بتوان استفاده کرد تا نتیجه آن شرکت دادن همه مردم در امور اقتصادی، سیاسی و اجتماعی باشد.
وی گفت: امیدواریم با اعتماد مردم به نامزد حزب بتوانیم پیروزی کسب کنیم تا احزاب بتوانند برای آینده کشور و مردم نقش موثری داشته باشند و همه سلیقه های مختلف کشور در صحنه های سیاسی شرکت داده شوند.
امانی مناظره جمعه گذشته را نوعی منازعه خواند و افزود: متاسفانه در مقابل دید مردم شریف ایران مسایلی و آن هم در روز میلاد منجی عالم بشریت رخ داد که در شان ملت ایران نبود.
وی گفت: حزب موتلفه اسلامی با داشتن ۲۳۰ دفتر در سراسر کشور و ارتباط مستقیم با طبقات مختلف جامعه، اطلاعات کاملی از وضعیت کشور دارد و برای همه عرصه های کشور برنامه داریم و به همین جهت در مناظره هفته گذشته خود را وارد منازعات نکردیم و برای اینکه دیدگاه های خود را ارایه کنیم اخلاق مدارانه وارد شدیم.
رئیس ستاد انتخاباتی سیدمصطفی آقامیرسلیم افزود: نحوه اداره کشور را جزو وظایف این حزب و نامزدمان می دانیم و اگر نامزد ما منتخب مردم شود پل ارتباطی میان دولت و مردم خواهیم بود و در همه امور پاسخگوی عملکردمان هستیم.
امانی با اشاره به اینکه مشکلات امروز کشور با ادبیات به کار گرفته شده در مناظره ها قابل رفع نیست، گفت: باید در این مناظره ها مشکلات مردم و راهکارهای حل آن در اولویت قرار می گرفت اما متاسفانه اینگونه نبود و نتوانستیم در این مناظره امید مردم و به ویژه جوانان را ارتقا دهیم.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<