محمدرضا ورزی: شهدای موتلفه اسلامی یک ملت بودند

2017-01-02 ۰ نظر

نویسنده و کارگردان سریال معمای شاه گفت: امروز یاد شهدای موتلفه اسلامی قوت قلبی است برای آنکه چراغ راه آینده باشد و کلامشان و عهد و قرارشان هنوز پایه‌های کاخ دشمنان و بدخواهان را متزلزل می‌کند؛ آنها یک ملت بودند.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، همزمان با پخش قسمت‌هایی از سریال معمای شاه که به داستان ترور حسنعلی منصور توسط فرزندان حزب موتلفه اسلامی و شهادت شهیدان صادق امانی، محمد بخارایی، مرتضی نیک‌نژاد و رضا صفارهرندی احتصاص داشت، محمدرضا ورزی نویسنده و کارگردان این سریال یادداشتی را به همین منظور در اختیار پایگاه و کانال اطلاع رسانی حزب موتلفه اسلامی قرار داد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
از لحظه‌ای که برای مجموعه معمای شاه قلم بدست گرفتم، موضوع شهدای موتلفه اسلامی درذهنم قوت داشت. شهیدانی که از سرغیرت و از سرشعور، نه فقط شور، اقدام به اعدام انقلابی آن مزدور اجنبی یعنی «حسنعلی منصور» نمودند. بدون شک اگربخواهیم بطورکامل به زندگی این شهدا بپردازیم خود یک سریال کامل است. بنده تنها فرازهایی از مبارزات تا شهادت این عزیزان را در حد بضاعتم به تصویرکشیدم. انشاالله که نسل چهارم انقلاب بداند درگوشه ای از تاریخ کشورشان مردانی بودند بی ادعا که برای رسیدن به آزادی و استقلال امروز میهن اسلامی ازجانشان گذشتند و سربلند نزد خدای متعال حاضر شدند. امروز یادشان قوت قلبی است برای آنکه چراغ راه آینده باشد. کلامشان و عهد و قرارشان هنوز پایه های کاخ دشمنان و بدخواهان را متزلزل می‌کند؛ آنها یک ملت بودند.
اینجانب همیشه به سلامت و صداق حزب موتلفه اسلامی اعتماد و اعتقاد داشتم و یقین دارم به فضل الهی درتمام مراحل، همراه و همگام با انقلاب اسلامی بوده وخواهد بود»

محمدرضا ورزی

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<