فتاح: مرحوم عسگراولادی تلفیق سیاست و دیانت بود/ هرکسی با آن مرحوم نشست و برخاست می‌کرد به نظام و انقلاب مومن می‌شد

2017-11-05 ۰ نظر

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: حقیقتا رفتار مرحوم عسگراولادی تلفیقی از سیاست و دیانت بود.

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۵_۰۸-۵۹-۴۸

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) در مراسم چهارمین سالگرد درگذشت حبیب الله عسگراولادی اظهار کرد: هر کسی به حبیب انقلاب ما(حبیب الله عسگراولادی) نگاه می کرد، هر چه به انقلاب ایمان داشت، به ایمانش افزوده می شد.

وی افزود: همه دارند ذکر خیر آن مرحوم را می گویند. رفتار آن بزرگ مرد طوری بود که هر کسی با وی نشست و برخواست کرد، به انقلاب وفادارتر شد.

فتاح با اشاره به سخن شهید مدرس که گفت “سیاست ما عین دیانت ماست” اظهار کرد: حقیقتا رفتار مرحوم عسگراولادی تلفیقی از سیاست و دیانت بود. عیب برخی در این است که هر وقت در سیاست بیشتر ورود می کنند، از دیانت دورتر می شوند. آن مرد، سیاست و دیانت را با جانش درآمیخت.

وی تصریح کرد: چند نفر در انقلابی گری و سابقه مبارزات، سابقه زندان و نزدیکی به امام و رهبری به پای مرحوم عسگراولادی می رسند؟ اما آن مرحوم جایی انگشت گذاشت که بسیاری حواسشان به آن نبود و آن یتیم نوازی و رسیدگی به فقرا بود. مرحوم عسگراولادی به خاطر امدادگری، در تاریخ ماندگار شد.

رییس کمیته امداد تاکید کرد: ما در کمیته امداد جز خیر، نیکی و خلق حسن چیزی از مرحوم عسگراولادی ندیدیم. یک نفر نبود که بگوید من از آن مرحوم بدی دیدم. همه جای ایران که می روم، ذکر خیر آن مرحوم است.

فتاح در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اخلاص مرحوم عسگراولادی، این فضیلت اخلاقی را نیاز همه مسئولان کشور دانست.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<