دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان گیلان: مرحوم شجونی هیچ وقت دست از مبارزه برنداشت

2016-11-23 ۰ نظر

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه حجت الاسلام شجونی به‌عنوان شاگردی مبارز همیشه در خدمت امام خمینی(ره) حضور داشت گفت: حجت‌الاسلام شجونی هیچ وقت دست از مبارزه برنداشت.

حسن کربلایی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در رشت ضمن تسلیت به‌مناسبت رحلت روحانی ارزشمند و بصیر محضر حضرت ولیعصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، جامعه روحانیت، مردم ولایتمدار گیلان و فومن اظهار داشت: شیخ جعفر شجونی از مبارزان و مجاهدان بیش از ۷۰ سال قبل بوده است.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه حجت الاسلام شجونی تا آخرین دقایق عمر خویش همانند یک مبارز و مجاهد نستوه به رزم خود ادامه داد افزود: حجت الاسلام شجونی از دوران مرحوم کاشانی و هنگام ملی شدن صنعت نفت حضور داشت و بعدها نیز همراه با فدائیان اسلام همکاری کرده است.

کربلایی با اشاره به اینکه حجت الاسلام شجونی قبل از سال ۴۲ در خدمت امام خمینی(ره)و نهضت ایشان بوده است تصریح کرد: حجت الاسلام شجونی به‌عنوان شاگردی مبارز همیشه در خدمت امام خمینی(ره) حضور داشت و به عنوان همراه و یاور امام خمینی(ره) بوده است.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان گیلان با تاکید بر اینکه حجت الاسلام شجونی بارها دستگیر و زندانی شد به طوری که ساواک از دستگیری وی خسته شد افزود: حجت‌الاسلام شجونی هیچ وقت دست از مبارزات خود علیه رژیم شاه برنداشت.

کربلایی با بیان اینکه ساواک بارها حجت الاسلام شجونی را مورد شکنجه قرار داد خاطرنشان کرد: اغلب زندانیان سیاسی قبل از انقلاب با ایشان آشنایی دارند.

وی با اشاره به اینکه حجت الاسلام شجونی  نماینده مردم کرج در نخستین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود افزود: حجت‌الاسلام شجونی جزء معدود نمایندگانی بود که در مقابل جریان نفاق، انحرافی، لیبرال و برعلیه بنی صدر سخنرانی و روشنگری کرد.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه
حجت الاسلام شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز تهران بود و مسئولیت‌های سنگینی در نظام جمهوری اسلامی داشت گفت: وی همواره در خدمت نظام اسلامی بود و روزی و زندگی خود را از بیت المال کسب نمی‌کرد.

کربلایی با تاکید بر اینکه درآمد ایشان از دفتر ازدواج و طلاق تامین می‌شد و به‌شدت مخالف جریان پشیمان شده از ارزش‌های اسلامی و انقلاب بود تصریح کرد: وی با رفتارهای ناپسند مدعیان انقلاب مخالفت می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه حجت الاسلام شجونی بیش از ۳ دوره عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی بود افزود: وی بارها در گیلان برای مردم انقلابی استان ایراد سخنرانی ‌است و مردم انقلابی گیلان از سخنرانی‌های ایشان بهره برده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<