عبدالله فاتحی: رایهای قبیلهای یکی از معضلات انتخابات شوراها است

2016-11-23 ۰ نظر

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی بوشهر گفت: مجموعه اصولگرایان در استان بوشهر نیز خود را برای رقابت جدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آماده کرده‌اند. 

عبدالله فاتحی گفت: ما کم و بیش جلساتی را داریم و درخصوص انتخابات سال آینده تبادل نظر هم شده اما تاکید می کنم که قرار است بعد از اربعین و ۲۸ ماه صفر تصمیم نهایی گرفته و اعلام شود.

وی تصریح کرد: همفکران و اصولگرایان به‌دنبال یک ائتلاف منسجم هستند و قرار است با معرفی لیست ائتلافی، خود را برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آماده کنند.

فاتحی در پاسخ به این سوال که آیا اصولگرایان در همه شهرستان‌های استان پیگیر ائتلاف هستند و با لیست مشخص در انتخابات شورای شهر حاضر می‌شوند، گفت: بله و در همه شهرها و شهرستان‌های استان لیست ارائه می‌شود، در این مدت نیز برنامه‌ریزی‌ها لازم انجام شده و پیگیر آن هستیم که در همه شهرها و شهرستان‌های استان ائتلاف جامع و کاملی صورت گیرد.

این مدرس دانشگاه اضافه کرد: از سوی دیگر یکی از معضلات پیش روی احزاب سیاسی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، رای‌های قومی و قبیله‌ای است باید دید ائتلا‌ف‌های سیاسی در این دوره می‌توانند به رای‌های قومی قبیله‌ای پیروز شوند یا خیر؟

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<