صفارهرندی: کسی حق دارد بگوید «خط امامی» که هنوز هم از خط امام تبعیت می کند

2019-06-17 ۰ نظر

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کسی حق دارد بگوید خط امامی که هنوز هم از خط امام تبعیت میکند. خط امام خط سازش ناپذیری همیشگی مقابل مستکبران است.

محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم سالگرد پنجاه و چهارمین سالگرد طلایه داران آفتاب اظهارداشت: در اطراف پیامبران الهی گروهی بودن که تا آخر خط می‌ماندند؛ سست نمی‌شدند. در همه تاریخ انبیا شما این افراد را می‌بینید. در اطراف مسیح (ع) نیز حواریون را مشاهده می‌کنید. در کنار پیامبر اکرم نیز افرادی مثل امیرالمومنین بودند.

وی افزود: همین خصوصیت در بین مؤمنان و مجاهدین راه خدا منتقل می‌شود و به کسانی می‌رسد که اطراف امام (ره) به عنوان کسی که پرچم دار شرف برای ملت مسلمان ایران می‌شوند. برخی نیز در قالب هیأت‌های موتلفه در کنار رهبری الهی همچون امام بودند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: برخی می‌گویند نسخه متکامل جریان انقلاب در خط امام، اصلاح طلبی و جنبش سبز نهفته است و حتی نسخه تکامل یافته را آن شخص خانه نشین می‌دانند. وقیحانه‌تر از این نمی‌شد انقلاب را لجن مال کرد. کسانی که انفعال در برابر استکبار را تئوریزه می‌کنند و آن را عصاره و تکامل یافته انقلاب می‌دادند. حال چه شده که این تفکرات با تفکرات آن زمان و نسخه اصلی کاملاً متفاوت است؟!

وی خاطرنشان کرد: امام فرمودند علم بنی صدر زیاد است ولی عقل رجایی بیشتر است. بعضی زمانی اگر چیزی بلد بودند، حرف‌های سابقشان را از یاد نمی‌بردند. برخی چیزهایی پشت هم می بافند که محصول نوک زنی آنها در محافل منحرف شرقی یا غربی است. روزی آویزان شرق بودند و وقتی شوروی سرنگون شد و دیدند جایی ندارند به غرب متمسک شدند. این افراد خود را در یک منظومه طیب و طاهر تعریف نکرده‌اند.

وی تاکید کرد: باید پیوندها بر محور ولی خدا باشد. بعضی برای اینکه از کلمه انقلاب و دستاوردهای قیام بزرگ مردم روزی بخورند، خود را منتسب به اینجا نگه می‌دارند ولی تحریف می‌کنند. خط امام را هم از باب طایفه میگویند و گرنه خط امام در صحیفه امام مشخص است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: کسی حق دارد بگوید خط امامی که هنوز هم از خط امام تبعیت میکند. خط امام خط سازش ناپذیری همیشگی مقابل مستکبران است. خط امام خط نپذیرفتن مشروعیت جریانات منحرف است. کسی که خط امامی است باید وفادار به این آیین باشد نه اینکه اسم خط امام را بعنوان یک عبارتی تشریفاتی باخود حمل کند.

وی یادآور شد: جنبش سبز یعنی تجمع همه اراذل اوباشی از جنس بهایی و ضد انقلاب و سلطنت طلب و توده‌ای که کنار هم جمع شدند. در خارج از کشور آن‌هایی که آیینشان فحشاست مچ بندهای سبز به گردن سگ هایشان آویختند. آیا این نسخه تکامل یافته انقلابی است.

صفار هرندی در ادامه گفت: سال ها قبل در یکی از دیدارهای مجمع تشخیص با رهبری که آقای هاشمی هم زنده بود و جزئیات جلسه هم پخش نشد حضرت آقا با بزرگی که علم عادی سازی رابطه با آمریکا را سر دست گرفته بود، احتجاج کردند. او گفت الان وقتش است که به سوی آمریکا برویم. حضرت آقا فرمودند این حرف‌ها چیست؟ او گفت ما نامه‌ای به امام نوشتیم و پیشنهادهایی کردیم که امام با اکثرشان موافقت کردند. آقا فرمودند با این یکی یعنی رابطه با آمریکا که مخالفت بودند. آن فرد البته ساکت شد و هیچ نگفت.

وی تاکید کرد: نمی‌شود بگوییم ما شاگرد امامیم و عکس یادگاری با ایشان گرفتیم ولی در بزنگاه موضع گیری از نگاه امام خلاف نظر او عمل کنیم و موضع بگیریم.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<