شورای امر به معروف حزب موتلفه اسلامی: مسئولین کشور باید پاسدار میراث گرانبهای «عفاف و حجاب» باشند

2017-01-07 ۰ نظر

شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی در سالروز کشف حجاب توسط رژیم پهلوی تاکید کرد: «عفاف و حجاب» سرمایه عظیم و میراث گرانبهای امت اسلامی ایران است که برای حفظ آن، مجاهدت‌ها کرده و خون‌ها داده اند و مسئولین کشور باید پاسدار این سرمایه عظیم و میراث گرانبها باشند.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

بیانیه شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی
درباره ۱۷ دی سالروز کشف حجاب

توطئه استعماری کشف حجاب از جنایات فرهنگی دشمنان اسلام علیه مردم مسلمان ایران بود که با سرکوب خونین قیام مردان غیور و زنان عفیف این سرزمین در ۲۱ تیر ۱۳۱۴ توسط دژخیمان رضاخان در آستان قدس رضوی بوقوع پیوست. هرچند که این توطئه شوم به طور کامل و موفق اجرا نشد، ولی خسارات جبران ناپذیری در عرصه¬ های فرهنگی و اجتماعی ایران بوجود آورد.

همان گونه که پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله فرمودند: «حیا و ایمان قرین یکدیگرند اگر یکى از میان برخاست دیگرى هم برود.»۱ و « غیرت از ایمان است و بى بند و بارى از نفاق.»۲ «حیا» و «غیرت» ملازم ایمان هستند. دشمنان اسلام این دو اصل مهم را نشانه گرفته اند تا در نهایت، ایمان مردم مسلمان ایران را متزلزل کنند و از این طریق بتوانند با نفوذ و سلطه بر این سرزمین، به اهداف شوم خود دست یابند.

آن روز با زور سرنیزه حجاب را از سر زنان پاکدامن برگرفتند و غیرت را در مردان دلیر سرکوب کردند و امروز نیز با ابزارهای فرهنگی و نفوذ سیاسی تلاش می کنند که «حیا» و «غیرت» را از جامعه اسلامی ایران محو سازند.

زنان عفیف و مردان غیور ایران اسلامی، در سایه رهبری ولایت فقیه، با مجاهدت و استقامت؛ نهضت انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و ۸ سال با شجاعت تمام و تقدیم هزاران شهید، از تمامیت ارضی و هویت اسلامی خویش دفاع کردند و پس از آن نیز در دوران سخت تحریم با هوشیاری و مقاومت، توطئه های دشمنان را خنثی نمودند و امروز با افتخار و سربلندی، به عنوان الگوی امت های اسلامی در جهان قدرت نمایی می کنند.

اما امروز استکبار جهانی با سردمداری آمریکا و اسرائیل، تمام توان خویش را به کار گرفته تا در جبهه فرهنگی بر ما تسلط یابد. اگر در هشت سال دفاع مقدس، دشمنان بوسیله سلاح های جنگی به ما حمله می کردند، امروز با ابزارهای پیچیده فرهنگی و رسانه ای تا خانه های ما نفوذ کرده اند و این همان «جهاد کبیر» است که مقام معظم رهبری همه را به هوشیاری و مقابله در برابر آن موظف فرموده اند. مسئولین نظام اسلامی، به عنوان فرماندهان این جبهه خطیر، مسئولیتی حساس و بسیار مهم برعهده دارند که کوچک ترین تساهل و خطایی می تواند خطرات و صدمات سنگینی بدنبال داشته باشد.

«عفاف و حجاب»، سرمایه عظیم و میراث گرانبهای امت اسلامی ایران است که برای حفظ آن، مجاهدت ها کرده و خون ها داده اند و مسئولین کشور باید پاسدار این سرمایه عظیم و میراث گرانبها باشند. بدحجابی و بی بند و باری استمرار توطئه استعماری کشف حجاب است که امروز دشمنان اسلام آن را حربه ای برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داده اند.

مطالبه امروز مردان غیور و زنان عفیف ایران اسلامی از مسئولین، مقابله جدی با مظاهر فساد و بی بند و باری در جامعه و اجرای کامل «طرح عفاف و حجاب» مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و گزارش رییس جمهور محترم از وعده انتخاباتی خویش برای اجرای این طرح می باشد.»

شورای امر به معروف و نهی از منکر
حزب مؤتلفه اسلامی
پی نوشت ها:
۱٫ نهج الفصاحه ص ۴۵۳
۲٫ نهج الفصاحه ص ۵۸۷

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<