رئیس فدراسیون فوتبال در کارگروه ورزش موتلفه اسلامی: ورزشگاه‌های ما مناسب پذیرش بانوان نیست/در حق فوتبال بی‌مهری می‌کنند

2017-09-19 ۰ نظر

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: همانطور که قبلا نیز گفته‌ام ساختار ورزشگاه‌های ما مناسب پذیرش بانوان نیست. ضمن اینکه این امر در حال حاضر اولویت بانوان و جامعه هم نیست.

IMG_7037

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال عصر دیروز (دوشنبه) در جلسه کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی که هر هفته با حضور جمعی از فعالان و صاحب‌نظران ورزش کشور برگزار می‌شود، شرکت کرد.

در ابتدای این نشست محمدرضا یزدانی خرم رئیس کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی و برخی دیگر از اعضا درخصوص لزوم جلوگیری از ناهنجاری‌های فرهنگی در ورزشگاهها، حضور بانوان در استادیوم‌ها، ضرورت تدارک تیم ملی برای مسابقات جهانی، بدهی باشگاه‌های فوتبال، موضوع بلیط فروشی و حق پخش تلویزیونی نکات و مواردی را بیان کردند.

رئیس فدراسیون فوتبال نیز در رابطه با موارد مطرح شده و دیگر موضوعات حال حاضر فوتبال خاطرنشان کرد: خوشحالیم از اینکه به تبعیت از جوانگرایی و سازندگی دوران آقای یزدانی خرم در والیبال، این امر را در فوتبال پیگیری و به موفقیت دست پیدا کردیم.

وی همچنین با اشاره به برخی ناهنجاری‌ها در ورزشگاهها تاکید کرد: معتقدم باید بیش از پیش در این رابطه کار کنیم تا مشکلات ورزشگاهها به حداقل برسد.

تاج در ارتباط با حضور بانوان در استادیوم‌ها، گفت: همانطور که قبلا نیز گفته‌ام ساختار ورزشگاه‌های ما مناسب پذیرش بانوان نیست. ضمن اینکه این امر در حال حاضر اولویت بانوان و جامعه هم نیست. اما در مجموع نظر فدراسیون فوتبال همان نظر وزارت ورزش است.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با حق پخش تلویزیونی نیز تاکید کرد: رعایت مواد قانونی مرتبط در قانون برنامه ششم توسعه که مجلس تصویب کرده به نفع همه طرفین است.

وی با اشاره به برخی بی‌مهری‌ها نسبت به فوتبال، اظهار کرد: برخلاف آنچه که وانمود می‌شود نسبت به فوتبال بی‌مهری‌های زیادی می‌کنند.

تاج تصریح کرد: فوتبال ایران علیرغم مشکلات و کم و کاستی‌های موجود توانسته جایگاه نخست آسیا را به خود اختصاص دهد و چنانچه حمایت‌های لازم از فدراسیون صورت گیرد ما همچنان در صدر آسیا قرار خواهیم داشت. هرچند کشورهای دیگر همانند چین برنامه‌های بلند مدتی برای رسیدن به جایگاه قهرمانی قاره‌ای و حتی موقعیت در عرصه جهانی طراحی کرده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<