رئیس ستاد میر سلیم در خراسان شمالی: این نامزد انتخاباتی ایجاد اشتغال را از صنایع پایین دستی شروع خواهد کرد

2017-05-11 ۰ نظر

رئیس ستاد میر سلیم در خراسان شمالی:

این نامزد انتخاباتی ایجاد اشتغال را از صنایع پایین دستی شروع خواهد کرد

رئیس ستاد سید مصطفی میر سلیم در خراسان شمالی گفت: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری امر ایجاد اشتغال را از پرداختن به صنایع پایین دستی شروع خواهد کرد.

علی احمد نیا در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با تاکید بر اینکه بیشتر برنامه های این نامزد انتخاباتی موضوعات اقتصادی است، افزود: میر سلیم برای خروج از رکود و فعالیت دوباره واحدهای تولیدی تعطیل شده و یا نیمه تعطیل برنامه دارد.

وی با اشاره به اینکه این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عضو حزب موتلفه اسلامی است، ادامه داد: حزب موتلفه اسلامی مطالعات فراوانی در راستای برنامه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، و فرهنگی دارد و دارای برنامه است و حتی در این زمینه سند نیز تهیه کرده است، بنابراین این نامزد انتخابات که تحت عنوان حزب موتلفه به میدان آمده در هر بخشی دارای برنامه است.

احمد نیا اظهار کرد: از سوی دیگر این کاندیدا یکی از نیروهای دانشگاهی و صنعتی است بنابراین تجربه کافی برای اداره کشور در دست دارد.

وی تاکید کرد: بنابراین مناسب ترین فرد در میان نامزدهای انتخاباتی برای اداره کشور میر سلیم است.

رئیس ستاد میر سلیم در خراسان شمالی در پاسخ به این سوال که میزان پیروزی این کاندیدا را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: میزان پیروزی وی بستگی به شرایط دارد و معمولا روزهای آخر تبلیغات روزهای سرنوشت ساز است اما در حال حاضر امیدواری برای پیروزی این نامزد زیاد است.

وی افزود: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نظر دارد که در صورت پیروزی ایجاد اشتغال را از صنایع پایین دست چون زودتر به ثمر می رسد آغاز کند و سپس به سراغ واحدها و صنایع تولیدی بزگتر که تعطیل شده و یا به حالت نیمه تعطیل درآمده اند برود و دوباره رونق را در آنجا آغاز کند و یا زمینه های ساخت سایر صنایع مورد نیاز را در کشور فراهم کند.

احمد نیا ادامه داد: علاوه بر این کاندیدا پرداخت یارانه ها را نیز ادامه خواهد داد اما این پرداخت به صورت هدفمند خواهد شد بطوریکه افراد محروم جامعه از آن بهره مند و پرداخت این مبلغ به متمکنین حذف شود.

وی با بیان اینکه طبق قانون قرار بر این بود تا یارانه به صنایع نیز پرداخت شود، گفت: در صورت پیروزی این امر در کشور اجرایی می شود.

روابط عمومی ستاد انتخابات مهندس میر سلیم در  استان خراسان شمالی

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<