رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی: عملکردهای مسئولان نباید به‌حساب نظام نوشته شود

2017-05-09 ۰ نظر

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی:

عملکردهای مسئولان نباید به‌حساب نظام نوشته شود

– رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی بابیان اینکه عملکردهای مسئولان نباید به‌حساب نظام نوشته شود، گفت: تحقق سیاست‌های نظام از اولویت‌های این نامزد انتخاباتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی احمدنیا ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه خراسان شمالی اظهار کرد: ناکارآمدی دولت‌ها نباید به‌حساب نظام نوشته شود، بلکه گروه و جریان است که باید پاسخگوی شکست‌ها و مشکلات به وجود آمده باشد.

احمد نیا تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری، رقابت باید بین جریانات و احزاب باشد و نه افراد، چراکه در پایان ناکارآمدی فرد به‌حساب حزب و گروه گذاشته می‌شود.

وی تأکید کرد: مصلحت نظام برای میرسلیم به‌عنوان کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، در اولویت قرار دارد و این کاندیدا مصلحت نظام را بر مصلحت فردی و حزبی ترجیح می‌دهد.

وی بابیان اینکه نامزد حزب موتلفه اسلامی، با آمادگی کامل و آگاهی از قوانین اداره کشور به میدان انتخابات آمده است، گفت: سند اداره بومی استان‌ها و نیز اداره کشور در سطح کلان تهیه‌شده و در اختیار این نامزد قرار دارد.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی، حزب موتلفه اسلامی را معتقد به رعایت اخلاق، دوری از زد و بندهای سیاسی و ریخت‌وپاش‌های اسراف گونه معرفی کرد و افزود: تشکیل دولت راستی و درستی از اهداف این کاندیدا است.

احمد نیا اظهار کرد: میرسلیم نما و چکیده‌ای از جریان اصیل انقلابی است که باسابقه درخشان و کارنامه‌ای کارآمد به عرصه انتخابات ریاست جمهوری واردشده است.

وی تأکید کرد: حزب موتلفه اسلامی همواره مدافع حفظ وحدت در جامعه بوده، بنابراین در انتخابات ریاست جمهوری نیز تابع خرد جمع و معتقد به حفظ مصلحت نظام است.

وی تصریح کرد: بر این اساس اختلافی بین کاندیداهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با کاندیدای حزب موتلفه وجود ندارد، چراکه این حزب را از جریان اصولگرایی و انقلابی نمی‌توان جدا تلقی کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی حزب موتلفه اسلامی راجریانی قوی و دارای شناسنامه معرفی کرد و افزود: برنامه‌ها و مناظره‌های کاندیداها را مردم مشاهده و اطلاعات لازم را دریافت می‌کنند و بر اساس آگاهی، اصلح را در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب می‌کنند.

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<