رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی: حزب موتلفه اسلامی از ظرفیت دانشگاه آزاد بیشتر استفاده کند

2018-04-17 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی، رجبعلی وثوقی مطلق رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در جلسه شورای معاونین استان و شهرستان با بیان اینکه قدر حزب موتلفه اسلامی را بدانید، اظهار کرد: این حزب توسط رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تاسیس شده است و حزبی است که همیشه اصالت خودش را حفظ نموده است.

وی افزود: همیشه در این حزب نیروهای خوش فکر و انقلابی حضور داشته و دارای برنامه های خوبی است و در تمامی عرصه ها خطوط خودش را مشخص کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی همیشه  فرمایشات ولایت فقیه را سر لوحه کار خودشان قرار داده اند و راه خودشان را در طول این نیم قرن که از سابقه تشکیلاتی این حزب می گذرد گم نکرده اند و همیشه در کارها و فعالیتهای سیاسی پیشقدم و استوار حرکت کرده اند.

وثوقی مطلق در ادامه از اعلام حمایت حزب موتلفه اسلامی استان جهت بکارگیری نیروهای بسیجی و انقلابی تشکر کرد و گفت: از ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی استان در بحث برگزاری جلسات کرسی های آزاد اندیشی و برگزاری همایشات بیشتر استفاده کنید.

وی با اشاره به شعار سال ۹۷ با عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از طرف مقام معظم رهبری اظهار کرد: مسئولین باید طبق فرمایشات رهبرانقلاب مسئولین به سمت خرید کالای ایرانی و حمایت از کالای ایرانی حرکت کنند. حمایت از کالای ایرانی ضامن اشتغال نیرو های جوان خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی تصریح کرد: باید حمایت های خودمان را از کالا های داخلی بیشتر کنیم تا تولید کنندگان اقتصادی نیز به فکر تولید کالاهای با کیفیت باشند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<