دکتر اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی: دولت شرارت نفتی آمریکا را بی پاسخ نگذارد

2019-04-28 ۰ نظر

اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به آمریکا مبنی بر به صفر رساندن فروش نفت ایران گفت: دولت باید به طور جدی شرارت نفتی آمریکا را بی پاسخ نگذارد.

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب گفت: دولت با ظرفیت های عظیمی که در داخل وجود دارد با کار جهادی و اعتماد به جوانان و نوآوری و خلاقیت و با نگاه به درون به عنوان یک فرصت تاریخی باید زیرساخت های کشور را برای ساماندهی اقتصادی بدون نفت مستحکم کند.

وی با بیان اینکه روابط راهبردی ایران با کشورهای دیگر که سیاستگذاری مستقل نفتی دارند آرزوی ترامپ برای به صفر رساندن صدور نفت ایران را به باد می دهد، افزود: آمریکایی ها مشت به سندان می کوبند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنان روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران گفت: اینکه رهبری تأکید می کنند اقدام آمریکایی ها بدون پاسخ نمی ماند اخطار به آنهاست.

بادامچیان افزود: واشنگتن باید بداند ایران در مقابله با او دست بسته نیست. ملت ایران کمربندها را محکم بسته تا ضرب شصت خود را به دشمن بچشاند.

بادامچیان با اشاره به روز ملی خلیج فارس گفت: ایران براساس کنوانسیون های جهانی و حقوقی که در خلیج فارس و دریای عمان و به ویژه در تنگه هرمز دارد در وقت خود موارد خاص آن را اعمال خواهد کرد. قطعاً آمریکایی ها در آن روز از همه تصمیمات خصمانه خود پشیمان خواهند شد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آستانه روز کارگر تأکید کرد: دولت باید هرچه زودتر تکلیف کارگاه های رو به تعطیل و نیمه تعطیل را روشن کند و در تقویت کارگاه های فعال نیز از هیچ کوششی دریغ نکند. ملت ما با رونق تولید می تواند با قدرت در برابر توطئه های آمریکا بایستد.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به روز معلم گفت: معلمان پیشتازان آگاهی در جامعه ما هستند و در صف اول نبرد نرم با آمریکا قرار دارند. دولت باید در پرداخت مطالبات معلمان کرامت و عزت این قشر فرهیخته و صادق را رعایت کرده و به وعده های خود عمل کند.

بادامچیان با اشاره به مسائل و مشکلات مناطق سیل زده گفت: نیروهای جهادی مردمی و سپاه و ارتش کمک های اولیه را به مردم سیل زده انجام داده اند. به تدریج کار آنها پایان می یابد و دولت باید به مسائل بعد از سیل بپردازد و حداقل امکانات زندگی را برای سیل زدگان فراهم کند. مسئولان حزب موتلفه اسلامی مسئولیت یافته اند که با رصد این اقدامات گزارش کارهای انجام شده را برای تشویق فعالان و رفع نقائص و نکات منفی ارائه دهند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تأکید بر برکات آغاز ترسالی و پایان دوره خشکسالی در کشور گفت: مراکز علمی و پژوهشی در دولت و پژوهش های بزرگ در کشور باید با مطالعات عمیق روی پرشدن سدها، تالاب‌ها، دریاچه ها و رودخانه ها، بررسی کنند که برای جهش بزرگ در یک انقلاب کشاورزی چه کارهایی می توان کرد؟ کشاورزان، باغداران و دامداران منتظر نوشدن دیدگاه های علمی در این زمینه هستند. به فضل خدا تهدیدهای زیست محیطی به یک فرصت عظیم تبدیل شده است. اگر از این فرصت ها خوب بهره‌گیری نشود، کشور زیان خواهد دید.

وی همچنین در آستانه روز شوراها گفت: عملکرد شوراهای شهر در این مدت مورد نقد مردم قرار دارد. در تهران جز تغییر نام چند خیابان و اتوبان کاری برای مردم نکرده اند، امید که فرصت از دست رفته را جبران کنند.

بادامچیان همچنین انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت و افزود: سردار سلامی از فرماندهان با سابقه سپاه، متدین، حافظ قرآن و مردی استراتژیست و برنامه ریز است. معتقدیم در دوران مسئولیت وی اتفاق های مهمی از جمله استفاده بیشتر در سپاه از نسل جوانان انقلابی رخ خواهد داد و ما بیشتر از گذشته شاهد ظهور چهره های جوان در سپاه در طراز شهید حججی ها خواهیم بود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی سفر نخست وزیر پاکستان به ایران را یک فصل نو برای روابط دو کشور بزرگ ایران و پاکستان توصیف کرد و اظهار داشت: ملت پاکستان از دیرباز روابط خوبی با ملت ما داشته است و پیوندهای عمیق آنها باعث استحکام این روابط می باشد. عزم دو کشور برای مبارزه با تروریسم و بسط گسترش روابط اقتصادی راهی برای دور زدن تحریم ها و مبارزه با شرارت های تروریستی آمریکا در منطقه می باشد.

وی با ستودن مواضع ضد انگلیسی عمران خان افزود: انگلیس، جنایات بزرگی در شبه قاره هند کرده است که از یاد مردم و رهبران هند و پاکستان هرگز محو نخواهد شد.

بادامچیان با گرامیداشت یاد استاد شهید مطهری گفت: انقلاب اسلامی هنوز از نظریه پردازی ها و نظریه های فلسفی، اخلاقی، فقهی و سیاسی و اجتماعی این اندیشمند بزرگ بهره مند است. در این سال ها در حوزه و دانشگاه، هزاران انسان فرهیخته در تراز شهید مطهری تربیت شده اند و امروز روشنایی بخش محافل علمی و فکری جامعه حوزوی و دانشگاهی می باشند.

وی با اشاره به شهادت شماری از شهروندان عربستان به دست جلادان آل سعود گفت: ۳۷ تن از انسان های آزاده که بیشتر آنان از شیعیان بودند، توسط فرزندان ابولهب در عربستان به شهادت رسیدند. این اولین بار نیست که دولت جنایتکار آل سعود دست به چنین جنایاتی می زند. قبلاً هم در قتل خاشقچی، ریاض نشان داد به هیچ یک از مبانی حقوق بشری پای بند نیست.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<