دعوت مدیریت جوانان حزب موتلفه اسلامی از جوانان انقلابی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

2018-02-10 ۰ نظر

مدیریت جوانان حزب موتلفه اسلامی بمناسبت ایام الله دهه فجر طی بیانیه ای از عموم جوانان انقلابی باری حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله النور

چهلمین فجر انقلاب اسلامی، فرصتی است ارزشمند برای ارزیابی واقع بینانه ابعاد انقلاب اسلامی، انفجار نوری که معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) ۳۹ سال قبل شجره طیبه آن را در سرزمین دل‌های مردمی متدین و شهادت خواه ایجاد کرد.

نهضت بزرگ مردم ایران در بُهت و ناباوری نظام سلطه و قدرت‌های مسلط زمان، بالنده و پویا تهدید‌ها را پشت سر گذاشته و در فراز و فرود حوادث با وحدت کلمه و انسجام مثال زدنی با پیشتازی و پرچم‌داری روحانیت انقلابی با رهبری امام خمینی(ره) تغییر نظام سیاسی را با سرنگونی نظام موروثی ستمشاهی به جمهوری اسلامی بدل کرد.

ثمره ۳۹ سال تلاش بی وقفه و سرسختانه ملت ایران، علیرغم همه مشکلات داخلی، در خارج از مرزها به زیبایی به ثمر نشسته و برکات آن را در ابعاد مختلف شاهدیم و واقعیت جبهه مقاومت اسلامی، حضور قدرتمندانه حزب الله لبنان در مقابله با رژیم‌صهیونیستی، شکست داعش در سوریه، مقابله پیروزمندانه حشدالشعبی در عراق علیه صف آرایی نیروهای غربی- عبری- عربی، مقاومت مثال زدنی انصارالله یمن و مردم مسلمان بحرین و آغاز انتفاضه‌های جدید فلسطین علیه فتنه‌های هزار رنگ آمریکایی- صهیونیستی همه از جلوه‌های پشتیبانی قدرتمندانه جمهوری اسلامی از مقاومت اسلامی است.

استیصال آمریکا و هم پیمانان اروپای‌اش در کنار رژیم‌های مرتجع عربی، قامت بلند و استوار نظامی را نشان می‌دهد که رهبری ده ساله امام راحل(ره) و تداوم ۲۹ ساله آن توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همچنان نستوه و امیدآفرین سد غیر قابل نفوذی در مقابل فتنه‌ها و توطئه‌های هزار رنگ دشمنان و عمال داخلی شان به پیش می رود.

فهرست مطول تحریم‌های قلدر مابانه، غیر حقوقی و خارج از چهارچوب‌، ترورهای متعدد مردمان این سرزمین و… که توسط رژیم منحوس صهیونیستی به کمک آمریکا و اروپا در این ۳۹ سال بر ملت تحمیل شده، نشان دهنده اوج عزت و سرافرازی مردم ایران و حضیض ذلت دشمنان است.

اکنون و در آستانه ۴۰ سالگی این شجره طیبه تنومند، مسئولین می‌باید در حفظ و ارتقای استقلال، امنیت، هویت، آزادی و گشایش عرصه اقتصاد مقاومتی و درون پایه با تاکید بر نیروهای توانمند داخلی، ره‌آورد علمی دانشمندان و کار آفرینان جوان تلاش کنند. جوانان حزب موتلفه اسلامی با پاسداشت میراث گرانبهای امام راحل(ره) و دستاوردهای عظیم خون شهدا ملت سلحشور را به حفظ وحدت و انسجام ملی بر محوریت اصل ولایت فقیه و امامت و راهبری های امام خامنه ای (مدظله العالی) فرا می‌خواند.

جوانان حزب موتلفه ضمن حضور در آیین بزرگداشت انقلاب اسلامی در روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه از ملت سلحشور خصوصا جوانان و آینده سازان می‌خواهد تا باحضور شکوهمند خود عزت ایران اسلامی را بار دیگر پیش چشم جهانیان به نمایش بگذارد.

مدیریت جوانان حزب موتلفه اسلامی»

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<