در حاشیه اجلاس احزاب سیاسی سازمان همکاری شانگهای انجام شد؛بازدید هیات اعزامی حزب موتلفه اسلامی به پکن، از چند شرکت بزرگ اقتصادی و صنعتی چین

2018-05-30 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، درحاشیه اجلاس احزاب سیاسی سازمان همکاری شانگهای هیات اعزامی به چین از چند نمونه از دستاوردهای سیاست اصلاحات ودرهای باز این کشوربازدید کرد.

دراولین بازدید، «مدیران مرکز تحقیقات هواوی» درمورد آخرین پیشرفت‌های این شرکت چینی در زمینه شهرهای هوشمند وامن توضیح دادند و آخرین تحولات درزمینه اینترنت اشیاء تشریح گردید و به سئوالات این هیات پاسخ داده شد.

بازدید از «شرکت ماندری» که تولید کننده تجهیزات پزشکی است و محصولات خود را به کشورهای آمریکا، آ سیا و اروپا صادر می‌کند، دومین برنامه هیئت اعزامی به جین بود.

همچنین دربرنامه تنظیم شده برای این هیات بازدید از یک کارخانه تولید کیف و کفش چرمی قرار داده شده بود. این شرکت علاوه بر سه عنوان که مالکیت آنها به خودشان تعلق دارد، محصولات سفارش شده تعداد زیادی ازبرندهای معروف کشورهای اروپایی را تولید می کند.

هیات اعزامی حزب موتلفه اسلامی در ادامه برنامه‌های خود از شرکت «سن» نیز بازدید کرد. این شرکت تولید کننده انواع پهباد است. پهباد با سرنشین، پهباد فیلم برداری و پهباد مخصوص نورافشانی برای این اعضای گروه اعرامی موتلفه به نمایش گذاشته شد.

اعضای هیات اعزامی در تمامی این بازدیدها علاوه بر طرح پرسش‌ها، با متخصصین این شرکت‌ها گفتگو و تبادل نظر کردند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<