دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی: بیکاری جوانان باعث نارضایتی‌های اجتماعی خواهد شد/ انقلابیون میدان را بر آشوبگران تنگ می‌کنند

2018-01-06 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی، احمد نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی استان در جلسه اعضای شورای استان و شهرستان با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور اظهار کرد: اغتشاشگران و مخالفان نظام جمهوری اسلامی باید بدانند ملت ایران بیدار و هشیارند و از منافق، فتنه‌گر و آشوبگر همواره بیزار هستند. به کوری چشم دشمنان، خراسان شمالی سالم‌ترین استان بوده و بهترین مهار این اغتشاشات با مدیریت صحیح توسط نیروهای انتظامی و مردم انقلابی  صورت گرفت.

احمد نیا افزود: سر مهره‌های اغتشاشات دستگیر شدند و اکثر غریب به‌اتفاق آن‌ها غیربومی هستند و مأموریت داشتند تا آرامش مردم و شهر را برهم بزنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی گفت: این ملت انقلابی است چراکه رهبری انقلابی دارد. آشوبگران راه به‌جایی نمی‌برند و انقلابیون اصلی میدان را بر آشوبگران تنگ می‌کنند.

وی آشوبگران را انسان‌هایی ترسو توصیف کرد که برای نشان دادن خود دست به تخریب اموال عمومی می‌زنند.

احمد نیا خطاب به دولتمردان تاکید کرد: ای کسانی که اجرائیات جامعه به دست شماست، این مردم با آگاهی به وجود گرانی و بیکاری بازهم باقدرت درصحنه حاضرشده‌اند تا به دهان آشوب گران بزنند. ما باید قدر این ملت را بدانیم که در تمامی عرصه ها با وجود کم کاری دولتمردان برای دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و دفاع از ولایت فقیه حاضرند و جان خودشان را هم فدا می‌کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: ای دولت‌مردان! اگر خوابید بیدار شوید و بدانید این ملت نجیب و صبور هستند و شما نیز به وظیفه خود به‌درستی عمل کنید و برای رفع مشکلات اقتصادی شبانه‌روز کار و تلاش کنید و قطعاً صف اعتراض‌ها از اغتشاش‌ها جداست.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی گفت: ما هر موقع دستورات و رهنمودهای ولایت فقیه را پیش روی خودمان قرار دادیم، به نتیجه خوبی رسیده ایم و راه خودمان را گم نکرده ایم و به پیروزی رسیده ایم. انشاءا.. در آینده نزدیک شاهد سرنگونی رژیم غاصب اسرائیل خواهیم بود.

احمدنیا خاطرنشان کرد: تمامی برنامه ریزی جهت این توطئه و اغتشاشات داخلی ایران، توسط آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل صورت می گیرد. باید نیرو های انقلابی باید هوشیار باشند چراکه دشمن با برنامه ریزی های مختلف سعی در ایجاد اختلافات داخلی در بین مردم ایران دارد. 

وی به مشکلات مردم در استان خراسان شمالی اشاره کرد و گفت: مهمترین مشکلات استان تازه تاسیس خراسان شمالی در روستاها و در شهرها بحث اقتصادی بخصوص در قسمت اشتغال و ازدواج است. این مساله در روستاها باعث مهاجرت جوانان به شهرهای اطراف جهت پیدا کردن شغل شده است. همین دوری جوانان از خانواده و همنشینی با دوستان ناباب باعث بوجود آمدن آسیب های اجتماعی فراوان ازجمله اشتیاق زیاد جوانان به مصرف سیگار و قلیان و مواد مخدر و مشروبات الکلی شده است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی اظهار کرد: زمانی که در روستاها کارگاههای زود بازده در قسمت دامی و کشاورزی و قالیبافی و مشاغل خانگی ایجاد شود، این آسیب ها کمتر خواهد شد و به نوعی اشتغال زایی صورت خواهد گرف و مهاجرت جوانان به شهرها و بحث حاشیه نشینی در شهرها کاهش پیدا خواهد کرد.

احمدنیا ادامه داد: در شهرها نیز تحصیل جوانان بدون نتیجه خروجی بازار کار در آینده مشکلاتی را بوجود می آورد. باید در شهرها نیز در کنار تحصیل مناسب با آن رشته کارگاهایی بوجود بیاید تا پس از فارغ التحصیلی جوانان به عنوان یک فرد متخصص وارد جامعه کار آفرینی شود، ولی متاسفانه بعضی از دانشگاههای ما فقط مدرک می‌دهند.

وی افزود: شاید در آینده نارضایتی از نظام در جوانان ایجاد شود که چرا برای انها شغل ایجاد نمی کنند؛ این مساله ممکن است باعث نوعی دچار نوعی دگر اندیشی غربی در نسل جوان شود.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی گفت: این مشکلات باعث میشود که بعضی از افراد سودجو از سرشت پاک جوانان سوء استفاده کنند و بعضی از جوانان فارغ التحصیل بیکار را وارد میدان نا امنی و اعتراضات کنند. باید دولتمردان برای بحث اشتغال و اقتصاد خانواده ها چاره ای بیاندیشد تا نارضایتی در بین مردم بوجود نیاید. در صورت عدم برنامه ریزی توسط دولتمردان ممکن است دشمنان انقلاب با فریب دادن این جوانان  موج اعتراضی را بطور دیگری هدایت کنند و در نتیجه شاهد وجود چنین اغتشاشاتی در سطح جامعه باشیم.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<