دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی: مردم تبریز در ۸ دی سال ۸۸، پیوندی ناگسستنی با ولایت بستند

2016-12-21 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، رحیم جهانی دبیر موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه نهم دی ماه به فرموده رهبر انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است، اظهار کرد:  طبق فرمایش مقام معظم رهبری حادثه نه دی یک حادثه ماندنی در تاریخ ماست، این حادثه بایستی حفظ و گرامی داشته ‌شود.

وی افزود: ۹ دی در گذار از ۸ ماه فتنه پیچیده‌، آخرین حلقه از اتفاقات تلخ و ناخوشایندی بود که با آفرینش آن، حلاوت پشتیبانی مردم از انقلابشان ذائقه انقلاب اسلامی را شیرین کرد و تبدیل به یک نقطه عطف در تاریخ پرافتخار اسلام و ایران شد.

جهانی با تاکید بر اینکه رهبر انقلاب از فتنه ۸۸ با عنوان «بیماری» یاد کردند و فرمودند ۹ دی ملت ایران را «واکسینه» کرد، گفت: این تعبیر نشان می‌دهد نهم دی تجربیاتی برای ملت ایران داشت که می‌توان از آن در آزمون‌های آینده بهره برد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: اگر چه در بحران سال ۸۸ هزینه سنگینی به نظام وارد و چهره نظام مخدوش شد، اما به فضل الهی، مواهب زیادی را نیز با خود به همراه داشت.

وی با بیان اینکه در ۹ دی برنامه ریزی۱۰ساله تمامیت کفر علیه ملت خدا جوی، نقش بر آب شد، افزود: در این میان باید از نکات عبرت آموز این حادثه تاریخی پند گرفت. اولا باید به رهبری بی نظیر انقلاب مباهات و خدا را برای داشتن نعمت بزرگ ولایت شکرگذاری کرد. رهبرانقلاب تاکنون به سلامت کشتی نظام را در دریای مواج و پرتلاطم از خطرها محفوظ داشته است.

جهانی اظهار کرد: ثانیا نقش کلیدی مردم در حضور به هنگام در صحنه را باید قدر دانست. بر مسئولین نظام است که با توجه شایسته خدمتی در خور شان این ملت فداکار انجام دهند. ثالثا با بصیرت در دشمن شناسی می توان از ماهیت فتنه های ۷۸ و ۸۸  اگاهی یافت و متوجه شد که دشمنان داخلی و خارجی در پی چه هدفی هستند و چه برنامه ای را دنبال می کنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی افزود: همگان دیدند که از بین بردن اسلام ناب تنها هدف مستکبران جهان است بطوریکه در وقایع اخیر و در صحنه نقض توافقنامه هسته ای موسوم به برجام نیز دیدیم که امپریالیسم و در راس آن آمریکای جنایت کار دست از خوی استکباری خود برنداشته و همواره درصدد آن هستند تا با ایجاد شکاف بین توده های ملت، از هر طریق ممکن به این نظام برآمده از اسلام و اراده مردم ضربه وارد کنند.

وی با بیان اینکه پیوند ناگسستنی ملت و ولایت فقیه زیربنای عزت نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: علت اینکه دشمنان با بکارگیری انواع توطئه‌ها و ترفندها می‌خواهند جایگاه ولایت فقیه را زیر سئوال ببرند، ناشی از داشتن جایگاه ویژه ولایت در قلوب مسلمین است.

جهانی در ادامه با اشاره به روز حماسه تاریخی ۸ دی تبریز و ۹ دی در برابر فتنه ۸۸ که به روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است، گفت: آذربایجان شرقی به ویژه تبریز قهرمان همچون همیشه با تدابیر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز حضرت آیت‌الله مجتهد شبستری در روز ۸ دی در حماسه بصیرت و پیوند امت و ولایت پیشگام شده و انزجار خود را از فتنه‌گران  اعلام کردند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر نقش بی‌بدیل مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان به ویژه فتنه پیچیده و خطرناک ۸۷ و نقش حضرت آیت‌الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز در خلق حماسه ۸ دی تصریح کرد: ولایت فقیه محور اصلی و پشتیبان محکم انقلاب اسلامی است و اقتدار و بینش عمیق مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سبب خنثی شدن تمام توطئه‌های دشمنان قسم خورده نظام اسلامی، عزت و سرافرازی انقلاب را موجب شده است.

وی با بیان اینکه حزب مؤتلفه اسلامی آذربایجان شرقی درسالگرد این روز بزرگ تاریخی، همگام با امت بزرگوار و رهبرمعظم انقلاب اسلامی، ضمن گرامیداشت حماسه ۸ دی تبریز و ۹ دی بار دیگر برآرمان های انقلاب اسلامی تاکید داشته و بیعت خودرا با مردم ورهبری تجدید می کند، افزود: از مسئولان و دولتمردان و نمایندگان مجلس در نظام جمهوری اسلامی ایران انتظار داریم خالصانه در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی و رهبری نظام پیش قدم بوده و یادشان باشد که مردم انقلابی و هوشیار ایران، تنها دل در گرو اسلام و رهبری دارند و با هیچکس عهد و پیمان ابدی نبسته‌اند بطوریکه در ۹ دی صدای هل من ناصر بلند نشد، ولی فریاد لبیک یا حسین تا آسمان بگوش رسید.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<