دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی: پیوند ناگسستنی مردم تبریز در ۸ دی سال ۸۸ باولایت وآرمانهای حضرت امام (ره) و شهداء

2019-12-29 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، دکتر رحیم جهانی دبیرحزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه نهم دی ماه به فرموده رهبر انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است، اظهار کرد:  طبق فرمایش مقام معظم رهبری حادثه نه دی یک حادثه ماندنی در تاریخ کشور ماست، این حادثه بایستی همواره حفظ و گرامی داشته ‌شود.

وی افزود: ۹ دی در گذار از ۸ ماه فتنه پیچیده‌، آخرین حلقه از اتفاقات تلخ و ناخوشایندی بود که با آفرینش آن، حلاوت پشتیبانی مردم از انقلابشان ذائقه انقلاب اسلامی را شیرین کرد و تبدیل به یک نقطه عطف در تاریخ پرافتخار اسلام و ایران شد.

دکترجهانی با تاکید بر اینکه رهبر انقلاب از فتنه ۸۸ با عنوان «بیماری» یاد کردند و فرمودند ۹ دی ملت ایران را «واکسینه» کرد، گفت: این تعبیر نشان می‌دهد نهم دی تجربیاتی برای ملت ایران داشت که می‌توان از آن در آزمون‌های آینده بهره برد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: اگر چه در بحران سال ۸۸ هزینه سنگینی به نظام وارد و چهره نظام مخدوش شد، اما به فضل الهی، مواهب زیادی را نیز با خود به همراه داشت.

وی با بیان اینکه در ۹ دی برنامه ریزی۱۰ساله تمامیت کفر علیه ملت خدا جوی، نقش بر آب شد، افزود: در این میان باید از نکات عبرت آموز این حادثه تاریخی پند گرفت. اولا باید به رهبری بی نظیر انقلاب مباهات و خدا را برای داشتن نعمت بزرگ ولایت شکرگذاری کرد. رهبرانقلاب تاکنون به سلامت کشتی نظام را در دریای مواج و پرتلاطم از خطرها محفوظ داشته است.

دکترجهانی اظهار کرد: ثانیا نقش کلیدی مردم در حضور به هنگام در صحنه را باید قدر دانست. بر مسئولین نظام است که با توجه شایسته خدمتی در خور شان این ملت فداکار انجام دهند. ثالثا با بصیرت در دشمن شناسی می توان از ماهیت فتنه های ۷۸ و ۸۸  اگاهی یافت و متوجه شد که دشمنان داخلی و خارجی در پی چه هدفی هستند و چه برنامه ای را دنبال می کنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی افزود: همگان دیدند که از بین بردن اسلام ناب تنها هدف مستکبران جهان است بطوریکه در وقایع اخیر و در صحنه نقض توافقنامه هسته ای موسوم به برجام نیز دیدیم که امپریالیسم و در راس آن آمریکای جنایت کار دست از خوی استکباری خود برنداشته و همواره درصدد آن هستند تا با ایجاد شکاف بین توده های ملت، از هر طریق ممکن به این نظام برآمده از اسلام و اراده مردم ضربه وارد کنند.

وی با بیان اینکه پیوند ناگسستنی ملت و ولایت فقیه زیربنای عزت نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: علت اینکه دشمنان با بکارگیری انواع توطئه‌ها و ترفندها می‌خواهند جایگاه ولایت فقیه را زیر سئوال ببرند، ناشی از داشتن جایگاه ویژه ولایت در قلوب مسلمین است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر نقش بی‌بدیل مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان به ویژه فتنه پیچیده و خطرناک ۸۸ و نقش بی سابقه مردم آذربایجانشرقی بالاخص مردم قهرمان پرور شهرستان تبریز در خلق حماسه ۸ دی تصریح کرد: ولایت فقیه محور اصلی و پشتیبان محکم انقلاب اسلامی است و اقتدار و بینش عمیق مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سبب خنثی شدن تمام توطئه‌های دشمنان قسم خورده نظام اسلامی، عزت و سرافرازی انقلاب را موجب شده است.

دکترجهانی با بیان اینکه در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم می بایست با لبیک به رهنمودها و فرمایشات گهربار حضرت امام خامنه ای و هدایت های نماینده معزز ولی فقیه در استان حضرت آیت ا… دکتر آل هاشم در سالگرد روز بزرگ تاریخی، همگام با امت بزرگوار، ضمن گرامیداشت حماسه ۸ دی تبریز و ۹ دی باردیگر بر آرمان های انقلاب اسلامی تاکید داشته و بیعت خود را با مردم و رهبری تجدید می کند و از احاد مردم  قهرمان و شهید پرور استان آذربایجانشرقی بالاخص مردم مومن و انقلابی تبریز انتظار دارد که در برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات مجلس شورای اسلامی سهیم بوده و در انتخاب نمایندگان اصلح و انقلابی و خادم ملت و پیرو آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی و امام (ره) و شهداء در راستای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب تلاش جهادی نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<