دبیر حزب موتلفه استان تهران: نامزد حزب موتلفه اسلامی ویژگی های منحصر به فردی دارد

2017-01-09 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محسن قناعت دبیر حزب موتلفه اسلامی گفت: یکی از نیازهای امروز در کشور که همه جریان های سیاسی و مسوولان و مردم به آن اذعان دارند رییس جمهوری است که تیم و برنامه کاری مشخص قبل از انتخابات داشته باشد.

وی افزود: مهندس مصطفی میرسلیم که به عنوان نامزد حزب موتلفه اسلامب معرفی شده نه تنها ویژگی های شخصی دارد بلکه پشتیبانی حزبی را به دنبال دارد که در عمر فعالیت خود ثابت کرده کوچکترین انحرافی از خط ولایت و روحانیت نداشته است.

قناعت تصریح کرد: نامزد حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری با برنامه اداره کشور و تیم متعهد و کارآمد وارد صحنه می شود، مطمئنا این ویژگی مخصوص ایشان بوده و نامزدهای دیگر پشتوانه تشکیلاتی همچون آقای میرسلیم ندارند.

وی افزود: سابقه اداره کشور توسط روسای جمهور نشان می ذهد بعد از اینکه دوره ریاست جمهوری تمام می شود نمی توانند از وی عمل نشدن به شعارها را مطالبه کنند اما حزب موتلفه اسلامی متعهد است که برنامه آقای میرسلیم اجرایی شود.

دبیر حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: مردم امروز از فساد های اقتصادی و اختلاس ها خسته شده اند، وضعیت معیشتی مردم وضعیت خوبی نیست و نامزد حزب موتلفه اسلامی با مدیران پاکدست جلوی رانتها را خواهد گرفت.

وی ادامه داد:حزب موتلفه اسلامی حزبی مردمی و از دل مردم تشکیل شده است، متاسفانه مردم از اداره امور کشور کنار گذاشته شده اند و نامزد این حزب مردم را به صحنه اجرای کشور باز می گرداند.

قناعت در پایان بیان داشت: رقابت های انتخاباتی باید از فرد محوری به سمت جمع محوری حرکت کند، و خصوصیت بارز آقای میرسلیم استفاده از نظرات جامع و کارشناسی شده کمیته های مختلف است.

وی افزود: یکی دیگر از خصوصیات بارز آقای میر سلیم پاکدستی و سلامت وی در طول دوران فعالیت و خدمت به نظام است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<