دبیر حزب مؤتلفه اسلامی خراسان شمالی: مردم و مسئولان نه در شعار بلکه در عمل از کالاهای ایرانی حمایت کنند

2018-04-16 ۰ نظر

علی احمدنیا در جلسه اعضای شورای استان و شهرستان حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم و مسؤولان نه در شعار بلکه در عمل باید از کالاهای ایرانی حمایت کنند.

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی استان خراسان شمالی، علی احمدنیا دبیر حزب موتلفه اسلامی در جلسه اعضای شورای استان و شهرستان ضمن تبریک عید مبعث با اشاره به شعار سال ۹۷ که توسط مقام معظم رهبری با عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است تاکید کرد: مقام معظم رهبری در سخنان خود در ابتدای سال ۹۷ به دو نکته مهم و اساسی اشاره کردند و آن توجه همه آحاد مردم و مسئولان به مسئله اقتصاد و تولید داخلی و مسئله استفاده صحیح از سرمایه‌های انسانی بود.

وی افزود: اگر مردم از کالای حتی کم کیفیت ایرانی حمایت کنند و اجناس خارجی را نخرند، بدون شک تولیدکنندگان به سمت تولید محصولات باکیفیت حرکت خواهند کرد.

احمدنیا خاطرنشان کرد: مصارف ادارات و مدارس به سمت کالاهای ایرانی جهت‌دهی شود و لازم است مدیران دستگاه‌های اجرایی بر خرید اجناس داخلی تأکید ویژه‌ای داشته باشند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان در ادامه گفت: تولید کنندگان داخلی با استفاده از علوم و تجربیات روز دنیا باید به تولید ادامه دهند و بر کیفی سازی کالاها تأکید داشته باشند.

وی جلب اعتماد مردم برای خرید کالای ایرانی را با افزایش کیفیت محصولات لازم و ضروری دانست و اظهار کرد: تولیدکنندگان باید بدانند که مردم بر روی کالاهای آن‌ها حساب باز می‌کنند و لازم است در تولیدات خود وجدان کاری را رعایت کرده و به حقوق مشتریان ،که استفاده از کالای مرغوب است، احترام بگذارند. مولدان اقتصادی باید در تولید کالاها نیازسنجی کنند و کالاهای موردنیاز بازار را تولید کنند.

احمد نیا در این جلسه خطاب به اعضای شورای استان و شهرستان در خصوص خرید کالای ایرانی و استفاده از کالاهای ایرانی درزندگی روزمره تصریح کرد: باید مردم و مسؤولان از یک نقطه زمانی، حمایت از کالاهای ایرانی را آغاز کنند که این عمل سبب ایجاد اشتغال و رفع بیکاری و عدم وابستگی به بیگانگان خواهد شد. مولدان باید با تولیدات فاخر خود آبروی نظام و رهبری را بخرند و مسئولان و مردم نیز باید خرید کالای ایرانی را به یک فرهنگ عمومی تبدیل کنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی در خصوص بکارگیری نیروهای جوان و تحصیلکرده گفت: اعتماد مسئولین به جوانان در همه زمینه‌ها به‌ویژه اقتصاد، امری ضروری است. جوانان کشور در عرصه نبرد با دشمنان در داخل وخارج از مرزها قدرت خود را نشان دادند و مطمئناً در زمینه‌های دیگر ازجمله اقتصادی می‌توانند باغیرت و قدرت وارد شوند. شهید حججی‌ که با حجت وارد عرصه نبرد با دشمن شد نمونه بارزی از جوانان این کشور است و ازاین‌گونه جوانان در جامعه بسیار زیاد وجود دارد.

وی در پایان جلسه خطاب به مسئولین نظام تاکید کرد: دشمنان قصد دارند از راه تحریم‌های اقتصادی به‌نظام اسلامی ضربه بزنند و باید همه گوش‌به‌فرمان رهبر باشیم و کشور را در زمینه اقتصادی ارتقاء ببخشیم.و به جوانان و مردم اعتماد کنیم و باید بدانیم که با حمایت از مولدان جوان شاهد تحول اقتصادی و اشتغال خواهیم بود. همه باید در عمل به شعار سال ۹۷ اهتمام به خرج دهیم و در حمایت از کالای ایرانی که نتیجه آن رونق اقتصادی کشور است، تلاش کنیم.

وی از مسئولان خواست در خصوص به‌کارگیری نیروهای انسانی مجرب و انقلابی همت کنند و با تکیه‌بر توان داخلی، وابستگی‌ها را کم کنند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<