دبیر اجرایی حزب موتلفه اسلامی: استفاده انتخاباتی برخی کاندیداها از بیت‌المال باعث بی‌اعتمادی مردم و جوانان از نظام و انقلاب می‌شود

2017-04-16 ۰ نظر

دبیر اجرایی حزب موتلفه اسلامی گفت: بهره‌برداری برخی کاندیداهای انتخاباتی از امکانات عمومی و دولتی درجهت تبلیغات خود، خلاف محکمات انقلاب اسلامی بوده و باعث بی‌اعتمادی و دلسردی مردم از نظام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمد علی امانی دبیر اجرایی حزب موتلفه اسلامی با انتقاد از رویه برخی کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در سواستفاده از اموال دولتی و عمومی در عرصه انتخابات اظهار کرد: متاسفانه طی روزهای اخیر برخی کاندیدا‌های انتخابات ریاست‌‌ جمهوری با استفاده از اموال دولتی و عمومی و همچنین بهره برداری از ظرفیت‌ رسانه‌‌های ارگان تحت مدیریت‌شان برای انتخابات ثبت‌نام و نسبت به انعکاس آن اقدام کردند.

وی بهره‌بردای از بیت‌المال در راستای منافع شخصی و سیاسی را خلاف محکمات انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: اینگونه اقدامات و رفتارها از سوی برخی سیاسیون باعث بی‌اعتمادی مردم از نظام شده و چهره مسئولین خدوم جمهوری اسلامی را در سطح جامعه مخدوش خواهد کرد.

امانی تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی با افتخار و قاطعیت اعلام می‌کند برخلاف برخی نامزدها که از امکانات دولت و رسانه رسمی آن برای تبلیغ خود استفاده می کنند؛ از هیچگونه امکانات دولتی و عمومی برای تبلیغ نامزد خود استفاده نکرده و نخواهد کرد.

دبیر اجرایی حزب موتلفه اسلامی تمامی کاندیداهای انتخابات را به تقوای سیاسی و پاسداری از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی دعوت کرد و گفت: هرگونه تضییع و بهره‌برداری ناصواب از امکانات دولتی و عمومی درجهت منافع سیاسی و شخصی باعث ناامیدی و دلسری جوانان از میراث انقلاب اسلامی خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<