دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در دیدار با کارگروه ورزش:حزب در تمام بخش ها از جمله ورزش برنامه دارد

2018-11-13 ۰ نظر

حزب موتلفه اسلامی در تمام بخش ها از جمله ورزش برای اداره کشور برنامه دارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ضمن بیان این مطلب افزود: جای خوشحالی است که جمعی از چهره های شاخص و با تجربه در جمع کارگروه ورزش حضور دارند و با برگزاری جلسات مستمر در رابطه درابعاد مختلف تربیت بدنی و ورزش کشور کنکاش می کنند.

محمدنبی حبیبی در همین رابطه خاطرنشان کرد:حزب به معنی واقعی آن باید جهت اداره امور کشور و در تمام بخش های مدیریتی برنامه های علمی و پژوهشی قابل قبول ارائه دهد. ما اگر نسبت به عملکرد ها نقد داریم قطعا باید ابتدا دلایل نقد خود را ارائه، سپس تعریف درستی از آن ارائه دهیم و در نهایت به منظور ترمیم مشکلات برنامه داشته باشیم. امروز مردم نمی پذیرند مسئولین وعده های غیر قابل انجام بدهند.

وی افزود: امروزه ورزش مقوله ای فراگیر و مهم در جوامع شمرده می شود که با پدیده های دیگر مرتبط و در آنها تاثیرگذار است لذا ما باید ضمن آسیب شناسی و بررسی مشکلات ورزش کشور جهت بهبود امور و پیشرفت و گسترش آن در میان جامعه بیش از پیش تلاش کنیم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان  اظهار امیدواری کرد: کارگروه ورزش با بررسی ابعاد مختلف ورزش و تاثیرات آن در جامعه،  راهکارهای عملی، قابل حصول و فراگیر ارائه و نسبت به رفع مشکلات حساسیت داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<