حفظ وحدت و انسجام ملی ضامن پیروزی کشور است

2018-05-23 ۰ نظر
عبداله فاتحی دبیر حزب موتلفه استان بوشهر ضمن تبیین چگونگی شکل گیری انقلاب اسلامی گفت: عوامل بسیاری در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی نقش داشتند اما نقش وحدت در این بین از همه پررنگ تر بود.

وی که در جمع دانشگاهیان واحد دشتستان سخن می گفت، تبیین چگونگی شکل گیری انقلاب اسلامی و راهکارهای حفظ و تداوم آن برای نسل جوان را ضروری و مهم دانست و افزود: امروزه هم در برابر دشمنان خارجی که کمر به نابودی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بسته اند، حفظ وحدت و انسجام ملی و پیروی از رهبر معظم انقلاب ضامن پیروزی کشور است.

این مدرس دانشگاه ادامه داد: عوامل بسیاری در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی نقش داشتند اما نقش وحدت در این بین از همه پررنگ تر بود و داشتن هدف مشترک بین همه گروهها و تودههای مردم و احزاب مختلف سبب شد تا وحدت برای رسیدن به این هدف مشترک شکل گیرد و نتیجه آن، پیروزی در برابر رژیم ستم شاهی ایران بود. این فعال سیاسی استان خاطرنشان کرد: خطری که همیشه یاران امام و رهبری را تهدید میکرده و میکند، اسراف است زیرا که اسراف سبب تبعیض شده و این برای حکومت اسلامی ایجاد خطر میکند و پرهیز از اسراف زمینه را برای ظهور فراهم میسازد و برای تحقق این قول الهی ما باید با رعایت تقوا و ایمان الهی و با انقلابی گری همراه با ولایت مداری برای از بین بردن دشمنان اسلام تلاش کنیم که البته وعده الهی پیروزی حق است.

وی با توجه به نقش دانشگاهها در امور فرهنگی گفت: کار فرهنگی باید برای همه اقشار مردم انجام شود تا مشکلات فرهنگی مرتفع گردد و خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی در دوران مدیریت جدید سمت و سوی فرهنگی بیشتری به خود گرفته و روحیه ولایت مداری و انقلابی گری در آن تقویت شده است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<