حسن خرمیان دبیرحزب مؤتلفه اسلامی استان سمنان : ما در استان سمنان ائتلاف را دنبال کرده و تلاش می کنیم نامزد اصولگرایان رأی بیاورد .

2017-01-21 ۰ نظر

حسن خرمیان دبیرحزب مؤتلفه اسلامی استان سمنان: ما در استان سمنان ائتلاف را دنبال کرده  و تلاش می کنیم نامزد اصولگرایان رأی بیاورد .

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی استان سمنان درجلسه ای که با حضور اعضای حزب ، دبیران تشکلهای اصولگرایی سمنان و طرفداران به میزبانی حزب مؤتلفه اسلامی با موضوع برنامه ریزی و ارتباط گیری انتخابات ۹۶ برگزار گردید ، حسن خرمیان با عرض تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : ما باید ائتلاف را دنبال کرده و تلاش کنیم  تا نامزد اصول گرایان رأی بیاورد .

وی با تشریح دستاوردهای اجلاس سراسری دبیران حزب مؤتلفه اسلامی در مشهد افزود : حزب مؤتلفه اسلامی برای انتخابات از شش ماه قبل شروع به فعالیت نموده و هم برای  انتخابات ریاست جمهوری و هم شورای شهر برنامه دارد . خرمیان گفت : باید نهایت استفاده از فرصت هاصورت گرفته و سعی بر این باشد تا ائتلاف اصولگرایان شکل بگیرد .

دبیرحزب مؤتلفه استان سمنان ضمن معرفی آقای سید مصطفی میرسلیم  نامزد حزب مؤتلفه اسلامی و سخن مقام معظم رهبری در مورد شخص آقای میر سلیم مبنی بر اینکه وی شخصی فرهنگی ، فهیم ، با اخلاص و اهل کار است از اعضا خواست تا از طریق کانال رسمی آقای میر سلیم با ویژگیها و عملکرد وی آشنا شوند .

آقای خرمیان گفت : همانند انتخابات قبلی حزب مؤتلفه اسلامی استان سمنان برای انتخابات شورای شهر نیز نامزد های اختصاصی دارد و این مهم از طریق شوراهای سیاسی حزب مؤتلفه استان در حال رایزنی و پیگیری می باشد .

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان سمنان با اشاره به دو مسئله مهم اقتصاد و آسیب های اجتماعی افزود : باید شوراهای اسلامی در خصوص دو مسئله مهم اقتصاد و آسیب های اجتماعی برنامه های اساسی داشته باشند .

در ادامه جلسه نیزآقایان : مهندس شجاعی و مهندس عمو زاده از اعضای شورای اسلامی شهر سمنان به بیان عملکرد شورای شهر پرداخته و به سؤالات اعضا پاسخ گفتند .

در پایان نیز آقای فدایی به تحلیل مسائل روز انتخابات سال ۹۶ و مسائل مهم منطقه به ویژه سوریه ، حلب و عراق پرداختند .   

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<