حزب موتلفه اسلامی فاتح مسابقات فوتسال جوانان احزاب کشور شد

2018-07-07 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، در اولین دوره مسابقات فوتسال جام جوانان احزاب، تیم حزب موتلفه اسلامی بعنوان تنها حزب اصولگرای این دوره از مسابقات با برتری نسبت به دیگر تیمها، جام جوانان احزاب را از آن خود کرد.

در این مسابقات که به همت و ابتکار کمیته ورزش شورای شهر تهران در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد، ۱۵ تیم شامل احزاب «اعتماد ملی، توسعه ملی، همبستگی، کارگزاران، ندای ایرانیان، اتحاد ملت، کار، دانش آموختگان، مردم سالاری، بنیاد امید، اراده ملت و عدالت و آزادی، بنیاد باران و خط امام» به رقابت پرداختند.

براساس این گزارش، تیم حزب موتلفه اسلامی با سرپرستی سیدعلی سیدجوادی مدیر جوانان این حزب و به همراهی اعضای تیم آقایان «امیر عباس فارسی نژاد، محمد حسین حدادیان، محمد مهدی وثوقی، مرتضی علیاری، فرشید تالی، هادی کبیری، امیر حسین پناهی نسب، اسدلله عابدینی و صادق رخ فر» که همگی از اعضای فعال حزب می‌باشند توانست بدون شکست در مسابقات برتری خود را نسبت به تیم‌های دیگر به اثبات برساند.

بعد از بازی نهایی مراسم اختتامیه و اهدای جوایز با حضور جناب آقای دکتر حق شناس و جناب آقای دکتر نظری از اعضای شورای شهر و آقای بهنام ابولقاسم پور بازیکن سابق پرسپولیس و آقای رضا حسن زاده بازیکن سابق استقلال انجام پذیرفت.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<