حزب موتلفه اسلامی درگذشت شیخ «عبدالناصر جبری» دبیرکل جنبش امت لبنان را تسلیت گفت

2016-12-27 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، مهدی صولی معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی به مناسبت درگذشت عالم مجاهد شیخ «عبدالناصر جبری» دبیرکل جنبش امت لبنان پیام تسلیتی را صادر و خطاب به جناب آقای شیخ زهیر جعید هماهنگ کننده جبهه عمل اسلامی در لبنان ارسال کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

[ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ] – الأحزاب ۲۳٫
جناب آقای شیخ زهیر عثمان جعید
هماهنگ کننده جبهه عمل اسلامی در لبنان
درگذشت عالم مجاهد شیخ « عبدالناصر جبری»، عضو شورای رهبری جبهه عمل اسلامی لبنان را به عموم دوستداران و به ویژه یاران ایشان در جبهه عمل اسلامی، صمیمانه تسلیت عرض می نماییم.
این عالم پرهیزکار در طول عمر شریف خود، همواره منشا خیر و رحمت بود و در تمام جایگاه هایی که قرار می گرفت به تکلیف اسلامی و انسانی خود درقبال امت، عمل می نمود. حضور موثر در تاسیس موسسات اجتماعی و فرهنگی همچون دانشکده دعوت و مطالعات اسلامی لبنان ویا تلویزیون الثبات و ایفای نقش سازنده در مجمع تقریب مذاهب اسلامی، تجمع علمای مسلمان لبنان، جبهه عمل اسلامی لبنان و جمعیت اسلامی عربی، جنبش امت لبنان و دیگر موسسات و سازمان هایی که در مسیر وحدت امت اسلامی وهمگرایی برای مقابله با توطئه دشمنان صهیونیستی در لبنان و دیگر سرزمین های اسلامی فعالیت می کردند، ذکر خیر ماندگار و در زمره باقیات الصالحات ایشان خواهد بود.
این جانب به نمایندگی از حزب موتلفه اسلامی، درگذشت این دعوت کننده به خیر و صلاح امت اسلامی را به خانواده محترم، مردم شریف لبنان و همه سازمان های سیاسی و نهادهای اسلامی و اجتماعی لبنان و عموم یاران، شاگردان و دوستداران ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان رحمت و خیر واسعه برای ایشان و صبر و اجر برای بازماندگان مسالت می نمایم.
مهدی صولی
معاون امور بین الملل
حزب موتلفه اسلامی»

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<