حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی: عید غدیر روز تجدید عهد و پیمان با نایب امام زمان است

2017-09-04 ۰ نظر

حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی با صدور پیامی عیدغدیر خم را روز تجدید میثاق با نایب امام زمان خواند.

متن این پیام به شرح زیر است:

با کمال مسرت، سالروز عید بزرگ الهی، عید غدیر را به سید و مولایمان حضرت حجه بن الحسن المهدی (فدته نفوسُ الکائنات) و همه مردان و زنان مؤمن تهنیت می‌گویم..
غدیر خم و مسئله ولایت امر، سر آغاز حرکتی است که تمامی انسان ها را تا پایان تاریخ، مخاطب خود قرار داده و هر کس بایستی نسبت خود را با غدیر مشخص نماید.

یقینا ندای آسمانی پیامبر اعظم(ص) در غدیر، همچنان در جهان طنین انداز است و امروز مائیم که بایستی که تکلیف خود را نسبت به غدیر ادا نماییم.
ملت ایران، ملتی پیرو مکتب غدیر خم است و راه خود را، راه تمسک به ولایت پیامبر اعظم (ص)  و ائمه معصومین (ع) قرار داده و با جانفشانی در مسیر پیروزی و حفظ انقلاب اسلامی، نشان داده است که  در این راه با بصیرت و ثبات قدم گام نهاده است.
در نگاه ملت ایران، پیروی از ولایت فقیه و حرکت بر مداری که رهبری معظم انقلاب اسلامی ترسیم می نماید، امتداد و استمرار ولایت انبیاء و ائمه معصومین (ع) و یگانه مسیر عبور از بحران ها و گردنه هاست و معتقد است، پیشرفت و تعالی کشور محقق نخواهد گشت مگر با چنگ زدن به این عطیه گران سنگ الهی یعنی ولایت مطلقه فقیه.
عید سعید غدیر خم به واقع نقطه عطفی است که رسالت پیامبر ختمی مرتبت را از یک سو و امامت مولای متقیان را از دیگر سو پیوند می دهد. پیوندی شکوهمند، خجسته و مبارک، بیانگر دورانی همراه با فراز و نشیب های فراوان،مقطعی از تاریخ که فر و شکوه و جلالت عظمت آن تا دنیا دنیاست بر بلندای تاریخ جهان اسلام همچنان می درخشد و پرتو می نشاند.
اعضای حزب مؤتلفه اسلامی استان خراسان شمالی  دهه ولایت را به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج) و رهبر شیعیان جهان امام خامنه ای (مدظله العالی ) و عموم مردم و لایتمدار استان خراسان شمالی  تبریک و تهنیت عرض می نماید.

 

روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی استان خراسان شمالی

 

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<