حزب موتلفه اسلامی اعدام دسته‌جمعی ۳۷ فعال مذهبی و اجتماعی توسط آل سعود را محکوم کرد

2019-04-29 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

با کمال تاسف رژیم مستبد و خون‌ریز سعودی بار دیگر در اقدامی ددمنشانه و غیرانسانی با اعدام دسته‌جمعی ۳۷ فعال مذهبی و اجتماعی، خون جمعی از مسلمانان مبارز را ریخت و برگی دیگر بر سیاهه جنایت‌های خود افزود.

حکام سعودی در پناه سکوت مدعیان حقوق بشر وقیحانه در بلاد مسلمین خونریزی می‌کنند و با دلارهای نفتی سازمان‌ها و مجامع جهانی را وادار به سکوت می‌کنند.

رژیم سعودی از نظر حقوق انسانی و جهانی، مرتکب جنایات و جرایم فراوانی شده است. از جمله تاسیس و حمایت از گروهک¬های تکفیری مثل داعش و گروه‌های تروریستی مشابه آن و نیز کشتار وحشیانه مردم بیگناه یمن و فتنه انگیزی در سوریه و عراق و سایر بلاد و ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان و همدستی با غارتگران سلطه طلب استکبار در غارت ثروت¬های ملی مسلمین.

حزب موتلفه اسلامی این اقدامات سفاکانه و ضد بشری را شدیداً محکوم می‌کند و از همه ملت‌های آزاد و احزاب مستقل جهان می¬خواهد تا به صورت یکپارچه در برابر این ظلم بزرگ مقابله کرده و آنرا محکوم نمایند و از سازمان-های بین‌المللی که عنوان¬های حقوق بشر و دفاع از آزادی دارند میخواهیم اقدامات جدی در این رابطه را پیگیری کنند.

دنیای اسلام باید مقابل ظلم و فساد این حکام خبیث سعودی بایستد و پرچم عزت اسلام را در مقابل جبهه ظلم و کفر و استکبار برافراشته نگه دارد.»

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<