حزب موتلفه اسلامی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد

2019-02-12 ۰ نظر

حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای بمناسبت آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی، از حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

«نصرمن الله و فتح قریب و بشر الصابرین

باشکوه ترین حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در چهلمین نوروز اسلامی بدون شاه و نظام ستمشاهی و در چهلمین سالگرد نظام جمهوری اسلامی ولایی و در آغاز دهه پنجم نظام اسلامی با خود پیام های فراوان دارد. ملت ایران در سراسر کشور، در زیر باران و برف آمدند تا با خمینی بیعتی دیگر کنند و با امام خامنه ای عهدی دیگر ببندند که تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست.

مردم آمدند تا سپاسی شایسته از شهدا و فداکاران و متعهدان به خط خمینی- خامنه ای داشته باشند و اعلام کنند که اگر رهبری راهپیمایی باشکوه می‌خواهند همه از نسل اول تا نسل چهارم می‌آیند تا درس استقامت، مقاومت و حضور عاشقانه را به نسل های آینده بیاموزند و یادآوری کنند چهل سال که این آموزش ادامه یافته انشاالله تا ظهور حکومت عدل و قسط جهانی مهدی فاطمه(عج) ادامه خواهد داشت.

حزب موتلفه اسلامی این حضور را تبریک می گوید و آن را نشانه بصیرت و شوق و عشق و شور انقلابی و بیداری و آگاهی و انتخاب زیبای آزادانه و مردمی می داند و به همه آزادگان جهان و ملت‌های مظلوم فلسطین و یمن و غزه و میانمار و بحرین و سایرین قدرت می‌بخشد و دشمن شکن، ضدسلطه گری و قلدری و فریب و نفاق است و خنثی کننده مکر و حیله ها و توطئه های دشمنان خدا و اسلام و مستکبرین است و آمادگی خود را برای انجام وظیفه صادقانه در دهه پنجم نظام در چارچوب هدایت‌های رهبری اعلام می‌دارد تا جامعه نمونه اسلامی و دولت کریمه و تمدن نوین اسلامی تحقق یابد.»

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<