حجت‌الاسلام خاموشی در مراسم رونمایی از کتاب شرح حال «سیدتقی خاموشی»: رهبر انقلاب فرمودند، مرحوم خاموشی از مبارزانی بود که من اولین بار نوار ولایت فقیه امام(ره) را از او گرفتم

2018-07-15 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم رونمایی از کتاب شرح حال افکار و مبارزات مرحوم «سید تقی خاموشی» اظهار کرد: سه شنبه هفته گذشته که به بهانه سازمان تبلیغات اسلامی خدمت مقام معظم رهبری رسیدم، ایشان در ابتدای فرمایشات خود خاطراتی از مرحوم «سید تقی خاموشی» بیان کردند.

وی افزود: ایشان فرمودند «در جریان مراسم ازدواج آقا میثم[خامنه‌ای] من شنیدم که آقای خاموشی عارضه‌ای از ناحیه چشم پیدا کرده است. من خیلی مکدر شدم و دعا کردم و خوشبختانه در همان مراسمی که داشتیم چشم ایشان می‌دید و من خیلی خوشحال شدم و خوشحالی خودم را هم به ایشان ابراز کردم»

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: مقام معظم رهبری فرمودند «مرحوم خاموشی یکی از مبارزان قدیمی انقلاب بود و من اولین بار نوار ولایت فقیه امام خمینی(ره) را از او گرفتم؛ آن مرحوم فردی دقیق، متدین و ولایی بود»

خاموشی گفت: مرحوم پدرم من را برای طلبگی تشویق کرد و پیوسته می‌گفت، نباید شهریه بگیری. یک روز به بنده گفت آیا می‌دانی چرا گفتم نباید شهریه بگیری؟ زیرا اگر طلبه‌ای بشوی که نتوانی خودت را اداره کنی، جامعه را هم نمی‌توانی اداره کنی.

وی خاطرنشان کرد: حاج آقا مجتبی تهرانی، استاد ما به بنده می‌گفت پدرت بارها نزد من می‌آمد و درباره درس تو از من تحقیق می‌کرد و همواره می‌پرسید آیا فلانی به درد اسلام می‌خورد؟

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<