حبیبی: نمایندگان مجلس به سوگند نمایندگی خود پایبند باشند/ رئیس‌جمهور در مورد پدیده نفوذ در دستگاه‌های دولتی پاسخگو باشد

2018-04-29 ۰ نظر

 محمد نبی حبیبی با اشاره به نامه ۹ تن از نمایندگان مجلس به وزیر کشور در برخورد با مأمور وظیفه‌شناس ناجا و اظهارات یکی از نمایندگان گفت: نمایندگان مجلس به سوگند نمایندگی خود پایبند باشند.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حبیبی اظهار کرد: باید از مأمور ناجا در اجرای قانون و برخورد با متجاهر به فسق و بی حجابی تقدیر کرد. من متأسفم که معدودی از نمایندگان مجلس بدون اینکه بدانند صورت مسئله چیست از یک عضو کمپین بی حجابی دفاع و اجرای قانون در این باره را علناً تخطئه کردند.

وی همچنین با اظهار تأسف از عدم اجرای قانون جاب و عفاف و بی مسئولیتی برخی از مسئولین در دولت و مجلس شورای اسلامی در اجرای این قانون گفت: نباید اجازه دهیم کسانی که با توطئه‌چینی از پدیده بی‌حجابی آن هم با منطق رضاخانی حمایت می‌کنند، تجری پیدا کنند و در برابر قانون و مجریان صادق آن بایستند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: نمایندگانی که از یک زن بی حجاب و فحاشی‌های او به عنوان حقوق شهروندی دفاع می‌کنند باید به مردم بگویند پاسداری از احکام اسلام و مبانی جمهوری اسلامی که در سوگند نمایندگی تعهد کردند، چه می‌شود؟

حبیبی با اشاره به اظهارات ظریف در شورای روابط خارجی آمریکا گفت: ضروری است ایشان توضیحات لازم را به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و ملت ایران بدهند.

وی ادامه داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی به همراه اشرار اروپایی یک مشت ترویست را به عنوان جبهه‌النصره و داعش به منطقه آوردند و می‌خواستند لبنان، عراق و سوریه را تجزیه کنند و سپس به سراغ ایران بیایند. آنها هر جنایتی را مرتکب شدند و روی مغول را سفید کردند. ایران در این معرکه برای دفاع از امنیت ملی چه باید می‌کرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: دفاع جوانان مجاهد و مبارز ما از حرم برای دفاع از ناموس کشور بود. اگر این دفاع صورت نمی‌گرفت اکنون در تهران، کرمانشاه، کردستان و خراسان درگیر این اشرار بودیم. مگر شهرهای عراق و سوریه را نمی‌بینید که تروریست‌های آمریکایی و عربستانی چه کردند با شهروندان و زیرساخت‌ها چه کردند. آیا حضور مدافعان حرم ایرانی با حضور حاکمان خبیث و مزدور عربستانی در عراق و سوریه را دارای یک ماهیت است.

حبیبی همچنین با اشاره به سفر مکرون و مرکل به آمریکا و همزبانی آلمان و فرانسه و انگلیس با ترامپ گفت: آنها که یکی از دستاوردهای برجام را شکاف بین اروپا و آمریکا می‌دانند بیایند حرفهای مرکل و مکرون را تفسیر کنند ببینند چه چیزی جز همگرایی اروپا و آمریکا در نقض برجام از آن در می‌آید.

وی تاکید کرد: حرف مکرون پیچیده‌تر از سخنان بی‌پرده ترامپ است. آنها صریح می‌گویند قدرت منطقه ایران باید محدود شود، قدرت موشکی ایران از کار بیفتد، احکام موقت برجام در مورد فعالیت هسته‌ای ایران دائمی شود و از سایت‌های نظامی ایران بازدید شود. سخنان اخیر رئیس‌جمهور محترم کشورمان در مقابل عربده کشی‌های آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان سخنان خوب و درستی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: دولت باید به طور جدی برای پاسخ عملی به توهمات دشمن، خود را آماده کند. کمترین واکنش ایران باید خروج از ان پی تی و نیز مقابله به مثل حمله رژیم صهیونیستی به پایگاه T4 باشد.

حبیبی گفت: دشمن باید بفهمد با ملت ایران طرف است تا از رجزخوانی دست بردارد.

وی در ادامه با اشاره به حضور افراد دوتابعیتی در مناصب اجرایی و مساله نفوذ، تصریح کرد: وقتی پدیده نفوذ هر روز با کشف یک جاسوس و مدیر دو تابعیتی مردم را آزار می‌دهد، رئیس‌جمهور باید در مورد پدیده نفوذ در دستگاه‌های دولتی پاسخگو باشد و از تضعیف موضوع گزینش برهیزد. البته ممکن است در مواردی به عملکرد برخی از هسته‌های گزینش نیز ایراداتی وارد باشد ولی ضرورت وجود اصل گزینش قطعا به مصلحت نظام و کشور است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اظهار خوشحالی از اینکه ۳۰ درصد مخاطبان تلگرام کاهش یافته است و کوچ از پیام‌رسان‌های خارجی به پیام‌رسان‌های داخلی ادامه دارد،‌ گفت: اخیراً شنیدم مشاور رئیس جمهور گفته است؛ «مجوز استقرار سرورهای شبکه توزیع محتوای تلگرام در ایران حاصل یک توافق مشروط با تلگرام بوده است. حال که مؤسس تلگرام به تعهد خود عمل نکرده دلیلی بر ادامه آن باقی نمی‌ماند» سؤال این است چرا اینقدر امکانات و تجهیزات در اختیار یک پیام‌رسان خارجی قرار دادید؟ چرا این امکانات را در داخل به پیام رسان‌های داخلی ندادید. چرا شبکه‌ ملی اطلاعات را که مطالبه مردم و رهبری است شکل ندادید. دیگر تعهدات دولت به تلگرام چیست؟ دولت که همیشه با بدعهدی اجانب روبروست چرا باید از یک سوراخ ۱۰ بار گزیده شود؟!

حبیبی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار حافظان و قاریان قرآن گفت: ما یک راه بیشتر نداریم و آن تمسک به قرآن برای ایستادگی در مقابل آمریکا و دشمنان انقلاب و اسلام است. هرکس در این تمسک و ایستادگی تردید کند کشور را دچار تهدیدات امنیت و منافع ملی می‌کند. قطعا همه مسلمانان به این حکم قرآنی اعتقاد دارند و باید به آن عمل کنند.

وی با گرامیداشت روز معلم و روز کارگر گفت: معلمین و کارگران در صف اول حمایت از حریم انقلاب اسلامی و تولید ملی قرار دارند. پیروزی ما در جنگ اقتصادی و فرهنگی علیه آمریکا منوط به حمایت از این دو قشر زحمتکش است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<