حبیبی: ملت ایران با اقتدار در برابر دشمنان اسلام ایستاده است/ اجلاس احزاب آسیایی بصورت فراجناحی برگزار شد

2018-02-04 ۰ نظر

محمدنبی حیبی با اشاره به پیروز‌های ملت ایران در آستانه چهل سالگی انقلاب گفت: ملت ایران با اقتدار در برابر دشمنان اسلام ایستاده است.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حبیبی در پایان نشست دبیران حزب با اشاره به پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن ۵۷ اظهار کرد: برخی گمان نکنندکه انقلاب در ۲۲ بهمن به پیروزی رسید و تمام شد. انقلاب تازه از ۲۲ بهمن آغاز می‌شود و آثار و برکات خود را به طور روزافزون درحیات سیاسی بشر نشان می‌دهد.

وی افزود: مردم انقلابی ایران امید دارند که این انقلاب را به انقلاب تنها منجی جهان بشریت و انقلاب مهدوی پیوند زنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: مردم ما ایمان دارند انقلاب اسلامی را خدا حفظ خواهد کرد به همین دلیل در کسب استقلال و آزادی و استقرار جمهوری اسلامی جز به خدا هیچ قدرت دیگری متکی نیستند. رمز پیروزی و تداوم انقلاب، کلمه توحید، توحید کلمه و رهبری ولی فقیه است.

حبیبی سرنگونی دولت داعش را در سوریه و عراق یک خدمت بزرگ به بشریت نامید و گفت: امنیت و آزادی در منطقه و جهان با سرنگونی دولت داعش مفهوم تازه‌ای پیدا کرده است. از این جهت مردم منطقه و جهان مدیون فداکاری ملت ایران و به ویژه رزمندگان مدافع حرم در این باب هستند.

وی افزود: امروز مردم بیدار ایران مصمم به حفظ اقتدار و امنیت ملی هستند و پای هر گونه هزینه مادی و معنوی در این باره ایستاده‌اند. آمریکایی‌ها داعش را به افغانستان آورده‌اند تا تهدیدات امنیتی خود را از شرق شروع کنند. آنها از این خباثت نیز نتیجه نخواهند گرفت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به پیروز‌های ملت ایران در آستانه چهل سالگی انقلاب گفت: ملت ایران با اقتدار در برابر دشمنان اسلام ایستاده است.

حبیبی تصریح کرد: ملت مقتدر ایران طی ۴ دهه گذشته در برابر توطئه‌های غرب به ویژه آمریکا خم به ابرو نیاورده و از استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی دفاع کرده است.

وی با اشاره به فراز و فرودهای انقلاب اسلامی طی دهه‌های اخیر گفت: اندیشه‌های امام خمینی(ره) چون خورشیدی پرفروغ الهام بخش ملتهای جهان برای رهایی از سلطه ابرقدرت‌هاست و رهبر معظم انقلاب پس از امام(ره) همان راهی را پیمود که امام(ره) طی فرمود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: انقلاب اسلامی یک انقلاب بی بدیل است و قابل مقایسه با هیچ یک از انقلاب‌های سه قرن اخیر در جهان نیست. این انقلاب فقط با حرکت‌های انبیا و اولیای الهی در تاریخ قابل مقایسه است.

حبیبی با اشاره به شاخص توسعه انسانی پس از انقلاب خاطرنشان کرد: آماری که حتی به تأیید مراجع بین‌المللی درمورد شاخص سلامت رسیده، افتخارآمیز است. این نشان می‌دهد که انقلاب علیرغم خباثت‌ها و کارشکنی‌های آمریکا از پیشرفت‌ها عقب نمانده است.

وی افزود: البته انقلاب از فقر و تبعیض و فساد رنج می‌برد اما این به آن معنا نیست که در مبارزه با این سه پدیده شوم توفیقاتی نداشتیم. مردم و مسئولان مصمم هستند از این سه گردنه عبور کنند و یک تصویر شفاف و نورانی از نظامات توسعه انسانی در منظر جهانیان به نمایش بگذارند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به دستاوردهای بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین‌المللی احزاب آسیایی (ICAPP) گفت: در این اجلاس به میزبانی حزب موتلفه اسلامی، ۱۰۲ نفر میهمان خارجی از ۴۲ حزب و ۲۶ کشور و ۱۰ سازمان بین‌المللی و منطقه‌ای شرکت کردند.

حبیبی افزود: موتلفه اسلامی که برگزار کننده این اجلاس و میزبان آن بود از مسئولان احزاب داخل کشور فارغ از سلیقه‌های سیاسی آنها دعوت کرد تا در این اجلاس شرکت کنند و در واقع مدیریت این اجلاس را کاملا فراجناحی به مرحله عمل درآورد.

وی تاکید کرد: در این اجلاس نقش احزاب در کاهش تنش‌های فرقه‌ای و پدیده خطرناک افراط‌گرایی و توسعه پایدار شهری و توسعه سیاسی و گسترش مبادلات فرهنگی و تقویت تبادلات اقتصادی در مسیر راه ابریشم مورد بحث و بررسی و اظهار نظر قرار گرفت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: در بیانیه پایانی این کنفرانس رسما اعلام شد که ما با پدیده افراط‌گرایی و اشغالگری مخالفیم که تلویحا رژیم اشغالگر قدس و عربستان مورد نظر پیشنهاد دهندگان بودند.

حبیبی با اشاره به سخنرانی آیت‌الله اراکی در این کنفرانس بین‌المللی تصریح کرد: دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در سخنرانی خود به کلام حضرت امیرالمومنین(ع) استناد کرد که هرچه را برای خود می‌پسندیم برای دیگران هم بخواهیم و انچه را که نمی‌پسندیم برای دیگران هم نپسندیم. این مطلب مورد توجه بسیاری از شرکت کنندگان خارجی این کنفرانس قرار گرفت.

وی افزود: در این اجلاس که به صورت کاملا فراجناحی برگزار شد، به طریقی وحدت احزاب ایران در موضوع منافع ملی کشور به نمایش گذاشته شد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: یکی دیگر از نتایج این اجلاس این بود که قرار شد مجمع راه ابریشم و مجمع شهرداران آسیایی با اتحادیه احزاب آسیایی(icapp) تفاهم‌ نامه‌ای برای همکاری امضا کنند.

حبیبی گفت: کمک‌های ذیقیمت دولت جمهوری اسلامی(قوه مجریه)، شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران، اتاق بازرگانی ایران و برخی دیگر از مسئولان و مجموعه دستگاه اجرائی حزب موتلفه اسلامی موجب شد که این اجلاس بین‌المللی به وجه آبرومندی برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<