حبیبی: مرحوم عسگراولادی موتلفه‌ای بودن را ذخیره اخروی حساب می‌کرد/آن مرحوم خود را فرزند موتلفه اسلامی می‌دانست

2017-04-15 ۰ نظر

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مرحوم عسگراولادی موتلفه‌ای بودن را ذخیره اخروی حساب می‌کرد و کار برای موتلفه اسلامی را مقدس می‌دانست.

IMG_9641

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، جمعی از اعضای شورای مرکزی و هیات اجرایی حزب موتلفه اسلامی بمناسبت روز پدر و ایام میلاد امیرالمومنین(ع) با حضور بر سر مزار حاج حبیب‌الله عسگراولادی رئیس فقید جبهه پیروان خط امام و رهبری و شهدای ۷۲ تن یاد و خاطره آن مرحوم و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در این مراسم اظهار کرد: بزرگداشت واقعی شخصیت‌ها درحقیقت دنبال کردن راهی است که آن بزرگان پیش پای ما ترسیم کردند؛ یعنی بزرگداشت لفظی کار لازمی است ولی بزرگداشت عملی و واقعی پیمودن راه آنهاست.

وی با بیان اینکه مهمترین خصوصیت شخصیت مرحوم عسگراولادی تدین ایشان بود، افزود: تدین کلید حل همه مشکلاتی است که پیش پای یک بنده خدا از بدو تولد تا پایان عمر اوست.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به فرمایشات امام(ره) و مقام معظم رهبری در ارتباط با شخصیت مرحوم عسگراولادی، گفت: عبد صالح و مجاهد صادق ویژگی‌هایی است که حضرت امام(ره) و رهبر انقلاب درباره مرحوم عسگراولادی در بیاناتشان بصورت برجسته‌ای ابراز فرمودند.

حبیبی با تاکید بر اینکه مرحوم عسگراولادی به معنای واقعی کلمه خودش را موتلفه‌ای می‌دانست، تاکید کرد: حدود ۱۵ سال پیش در جلسه‌ هیات دبیران حزب موتلفه اسلامی مرحوم آقای سیدعلی اکبر پرورش خطاب به مرحوم عسگراولادی گفت شما پدر موتلفه اسلامی هستید. سپس آقای عسگراولادی گفتند من پدر موتلفه اسلامی نیستم بلکه فرزند موتلفه هستم

وی خاطرنشان کرد: من معتقدم اگر یک روز را در مقاطع طولانی عمر مرحوم عسگراولادی بررسی کنیم، یک روز را پیدا نخواهیم کرد که ایشان دغدغه موتلفه اسلامی را نداشتند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مرحوم عسگراولادی موتلفه‌ای بودن را ذخیره اخروی حساب می‌کرد و کار برای موتلفه اسلامی را مقدس می‌دانست.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<